Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

SamsungComputerskærmeEAN: 8806095524627
Pris fra 1.497 krtil 1.879 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.441 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1497 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
1.497 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - S60UD Series - LED-skærm - USB - 24" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS24D600UAUXEN
EAN: 8806095524627
Varenr.: 1002170919
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
1.628 kr
Til butik
24" Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU monitor leverer præcise farver og alsidig forbindelse til kreative og professionelle arbejdsflow, med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og konsekvent farvegengivelse. Størrelse: 24" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, USB 3.0 hub, Ethernet Særlige funktioner: KVM switch; HDR10; 99% sRGB; Flicker-Free; Eye Saver Mode; Højde/pivot/tilt-justeringer HDR-support, indbygget KVM og USB-C forenkler arbejdsflowet og reducerer perifert rod, mens ergonomiske justeringer holder dig komfortabel under lange kreative sessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS24D600UAUXEN
EAN: 8806095524627
Varenr.: 3355434
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort
1.707 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Samsung ViewFinity S6 24" IPS QHD 100 Hz USB-C
-18%1.799 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Samsung ViewFinity S6 24" IPS QHD 100 Hz USB-C
-18%1.819 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU 24 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
1.879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.497 kr1.497 krKøb
2Proshop DK1.628 kr1.628 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.707 kr1.707 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
6Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort i 132 dage. Laveste pris i perioden er 1.441 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 1.709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.563 kr.

Den nuværende pris på 1.497 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU - LED-skærm - USB - 24 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.497 kr8 kr (1%)
1. jun. 20261.489 kr30 kr (2%)
31. maj 20261.459 kr24 kr (2%)
30. maj 20261.483 kr33 kr (2%)
29. maj 20261.516 kr24 kr (2%)
28. maj 20261.540 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.541 kr73 kr (5%)
23. maj 20261.468 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.467 kr33 kr (2%)
21. maj 20261.500 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret