Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

SamsungEAN: 8806095524641
Pris fra 1.878 krtil 2.539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 661 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.784 kr 24. maj

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1878 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
1.878 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - S60UD Series - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS27D600EAUXEN
EAN: 8806095524641
Varenr.: 1002170920
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort
1.988 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Samsung ViewFinity S6 27" IPS QHD 100 Hz (HDMI/DP)
-5%2.099 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm Samsung ViewFinity S6 27" IPS QHD 100 Hz (HDMI/DP) billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - S60UD Series - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sortGenereltBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 27"Dimensioner (B x D x H): 61.29 cm x 22 cm x 55.66 cm - med standerEgenskaber: BilledopdelingFlicker Free-teknologiUltra-Flexible Height Adjustment System (HAS)Eye Saver ModeOff Timer PlusBillede-i-billede3-sidet kantløsAuto Source Switch+Adaptive PictureEnergiforbrug om året: 26 kWtEnergiklasse: Klasse EEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1946421Farve: SortFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 99% sRGBFormatforhold: 16:9HDR-format: HDR10Indbygget udstyr: USB 3.0 hubKontrastforhold: 1000:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: IPSResponstid: 5 msSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: QHD 2560 x 1440 ved 100 HzVandret synsvinkel: 178Vægt: 6.1 kgForbindelseInterface: DisplayPort 1.4 | HDMI | Hovedtelefoner (mini-jackstik) | 3 x USB 3.0 downstream | USB upstream (Type B)Mekanisk

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 7.83g
EAN: 8806095524641
Varenr.: 1864480
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Samsung ViewFinity S6 27" IPS QHD 100 Hz (HDMI/DP)
-5%2.119 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 100Hz
2.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.878 kr1.878 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.988 kr1.988 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
5Ultrashop2.539 kr2.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.517 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.043 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.783 kr.

Den nuværende pris på 1.878 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Samsung ViewFinity S6 S27D600EAU - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.878 kr6 kr (0%)
30. maj 20261.884 kr104 kr (5%)
29. maj 20261.988 kr55 kr (3%)
28. maj 20262.043 kr259 kr (15%)
24. maj 20261.784 kr259 kr (13%)
22. maj 20262.043 kr259 kr (15%)
20. maj 20261.784 kr100 kr (5%)
3. maj 20261.884 kr6 kr (0%)
26. apr. 20261.878 kr78 kr (4%)
24. apr. 20261.800 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret