Gå til hovedindhold

32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch

SamsungComputerskærmeEAN: 8806095543284
Pris fra 2.564 krtil 3.379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 815 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.519 kr 18. apr.

Sammenlign priser på 32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2564 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
2.564 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU 32" VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - S80UD Series - LED-skærm - USB - 32" - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS32D800UAUXEN
EAN: 8806095543284
Varenr.: 1002170927
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch
2.712 kr
Til butik
32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU monitor til professionelle, som tilbyder præcise farver og dyb kontrast med VA-panel og HDR10 til detaljeret kreativt arbejde og produktivitet. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: VA Tilslutning: HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery; USB 3.0-hub; Ethernet Særlige funktioner: HDR10; KVM switch; USB 3.0/USB-C hub; 99% sRGB Præcise farver, dyb kontrast og alsidig tilslutning effektiviserer arbejdsflowet og giver en indlevende, pålidelig ydeevne til krævende kreative og professionelle opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS32D800UAUXEN
EAN: 8806095543284
Varenr.: 3280981
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm Samsung ViewFinity S8 32" S80UD VA USB-C 60 Hz
-12%2.999 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
4K skærm Samsung ViewFinity S8 32" S80UD VA USB-C 60 Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - S80UD Series - LED-skærm - USB - 32" - 3840 x 2160 UHD @ 60 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - HDR10 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sortGenereltBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 32"Dimensioner (B x D x H): 71.39 cm x 22 cm x 58.5 cm - med standerEgenskaber: BilledopdelingFlicker Free-teknologiUltra-Flexible Height Adjustment System (HAS)Image SizeFactory CalibrationEye Saver ModeOff Timer PlusBillede-i-billede3-sidet kantløsAuto Source Switch+Adaptive PictureEnergiforbrug om året: 48 kWtEnergiklasse: Klasse GEnergiklasse (HDR): Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1963526Farve: SortFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 99% sRGBFormatforhold: 16:9HDR-format: HDR10Indbygget udstyr: KVM switch, USB 3.0/USB-C hubKontrastforhold: 3000:1Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: VAResponstid: 5 msSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: UHD 3840 x 2160 ved 60 HzUSB-strømlevering: 90 WattVandret synsvinkel: 178Vægt: 6.9 kgKVMTastatur / Musse Grænseflade: USB

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 7.8g
EAN: 8806095543284
Varenr.: 1970166
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm Samsung ViewFinity S8 32" S80UD VA USB-C 60 Hz
-12%3.019 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU 32 VA 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.564 kr2.564 krKøb
2Proshop DK2.712 kr2.712 krKøb
3Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
4Vivas DK3.019 kr3.088 krKøb
5Ultrashop3.379 kr3.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch

PriceData har fulgt prisen på 32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch i 161 dage. Laveste pris i perioden er 2.519 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 3.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.681 kr.

Den nuværende pris på 2.564 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for 32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for 32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.564 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.563 kr12 kr (0%)
16. maj 20262.575 kr12 kr (0%)
14. maj 20262.563 kr12 kr (0%)
12. maj 20262.575 kr12 kr (0%)
11. maj 20262.563 kr12 kr (0%)
9. maj 20262.575 kr29 kr (1%)
8. maj 20262.546 kr29 kr (1%)
7. maj 20262.575 kr24 kr (1%)
6. maj 20262.551 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret