Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806095053653
Pris fra 8.106 krtil 9.059 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 953 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.807 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8106 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz
8.106 kr
Til butik
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49" - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS49CG934SUXEN
EAN: 8806095053653
Varenr.: 1001394433
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv
8.142 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz Skærm - GEEKD.dk
8.299 kr
Til butik
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag dit gameplay til nye højder med Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU, en banebrydende 49-tommer gaming skærm, der kombinerer fantastisk teknologi med imponerende ydeevne. Med en opløsning på 5120 x 1440 pixel i Dual QHD og en maksimal opdateringshastigh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 8806095053653
Varenr.: 49389965279568
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Samsung Odyssey OLED G9 49" kurvet gaming 240 Hz (5120 × 1440)
-9%8.699 kr
Før 9.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Samsung Odyssey OLED G9 G93SC Series - 5120x1440 - 240Hz - OLED
8.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Samsung Odyssey OLED G9 49" kurvet gaming 240 Hz (5120 × 1440)
-9%8.719 kr
Før 9.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz
9.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.106 kr8.106 krKøb
2CS MEGASTORE DK8.142 kr8.341 krKøb
3Geekd8.299 kr8.299 krKøb
4Boligcenter DK8.699 kr8.699 krKøb
5Proshop DK8.699 kr8.699 krKøb
6Vivas DK8.719 kr8.769 krKøb
7Ultrashop9.059 kr9.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 6.999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 8.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.911 kr.

Den nuværende pris på 8.106 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G9 S49CG934SU - G93SC Series - OLED-monitor - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20268.106 kr6 kr (0%)
21. maj 20268.112 kr36 kr (0%)
20. maj 20268.148 kr116 kr (1%)
19. maj 20268.264 kr35 kr (0%)
18. maj 20268.299 kr200 kr (2%)
16. maj 20268.499 kr200 kr (2%)
8. maj 20268.299 kr164 kr (2%)
6. maj 20268.463 kr225 kr (3%)
11. apr. 20268.238 kr395 kr (5%)
10. apr. 20267.843 kr36 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret