Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806094972252
Pris fra 14.927 krtil 17.749 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.822 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14927 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU 57" VA 7680 x 2160 HDMI DisplayPort 240Hz
14.927 kr
Til butik
Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU 57" VA 7680 x 2160 HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU - G95NC Series - QLED-monitor - gaming - kurvet - 57" - 7680 x 2160 Dual UHD @ 240 Hz - VA - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 3xHDMI, DisplayPort - sort, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS57CG952NUXEN
EAN: 8806094972252
Varenr.: 1001557719
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
57" Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU - 7680x2160 - 240Hz - VA - KVM switch
15.990 kr
Til butik
57" Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU - 7680x2160 - 240Hz - VA - KVM switch billede

Produktinformation

Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU monitor leverer en immersiv oplevelse til gaming og kreative arbejdsgange på en 57" QLED kurvet ultrawide optimeret til HDR og kompetitivt gameplay. Størrelse: 57" Opløsning: 7680 x 2160 Opdateringsfrekvens: 240Hz Paneltype: VA Tilslutning: 3x HDMI, DisplayPort, USB 3.0 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; DisplayHDR 1000; KVM switch Høj kontrast, bred farvedækning og HDR-ydelse giver levende, detaljerede billeder og jævn bevægelse til både hurtig gaming og krævende kreative opgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS57CG952NUXEN
EAN: 8806094972252
Varenr.: 3196553
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 57" Odyssey Neo G9 gamingskærm S57CG95
15.990 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz
-20%15.999 kr
Før 19.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung 57" Skærm Odyssey Neo G9 S57CG - GEEKD.dk
16.564 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey Neo G9 S57CG952NU 57 VA 7680 x 2160 HDMI DisplayPort 240Hz
17.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14.927 kr14.927 krKøb
2Proshop DK15.990 kr15.990 krKøb
3Komplett DK15.990 kr15.990 krKøb
4Dustin DK15.999 kr16.497,75 krKøb
5Geekd16.564 kr16.564 krKøb
6Ultrashop17.749 kr17.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 14.927 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 15.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15.636 kr.

Den nuværende pris på 14.927 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Samsung Odyssey Neo G9 S95cg Curved 57 tommer 7680 × 2160pixels Va 32:9 240hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202614.927 kr803 kr (5%)
30. maj 202615.730 kr1 kr (0%)
29. maj 202615.729 kr1 kr (0%)
24. maj 202615.730 kr1 kr (0%)
22. maj 202615.729 kr91 kr (1%)
20. maj 202615.820 kr170 kr (1%)
9. dec. 202515.990 kr559 kr (4%)
6. dec. 202515.431 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret