Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806094969658
Pris fra 8.469 krtil 13.990 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.521 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.082 kr 27. maj

Sammenlign priser på Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8469 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz
8.469 kr
Til butik
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49" - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS49CG950SUXEN
EAN: 8806094969658
Varenr.: 1001346681
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1
8.690 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz
10.149 kr
Til butik
Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU 49" Oplev den ultimative gamingoplevelse med Samsung Odyssey OLED G9, en imponerende 49-tommer UltraWide gamingmonitor med en opløsning på 5120 x 1440. Med en opdateringshastighed på 240Hz og lynhurtig responstid får d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 8806094969658
Varenr.: 75577
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - 5120x1440 - 240Hz - OLED
13.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.469 kr8.469 krKøb
2CS MEGASTORE DK8.690 kr8.889 krKøb
3Ultrashop10.149 kr10.149 krKøb
4Proshop DK13.990 kr13.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 7.999 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 9.157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.318 kr.

Den nuværende pris på 8.469 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G9 S49CG950SU - G95SC Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20268.469 kr387 kr (5%)
27. maj 20268.082 kr36 kr (0%)
23. maj 20268.118 kr16 kr (0%)
22. maj 20268.102 kr367 kr (4%)
21. maj 20268.469 kr351 kr (4%)
20. maj 20268.118 kr75 kr (1%)
19. maj 20268.193 kr277 kr (3%)
18. maj 20268.470 kr277 kr (3%)
16. maj 20268.193 kr91 kr (1%)
12. maj 20268.102 kr367 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret