Gå til hovedindhold

Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå

SamsungHukommelseEAN: 8801643230739
Pris fra 209 krtil 409 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung BAR Plus MUF-64BE4 64GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun
209 kr
Til butik
Samsung BAR Plus MUF-64BE4 64GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun billede

Produktinformation

Samsung BAR Plus MUF-64BE4 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.1 Gen 1 - titan grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MUF-64BE4/APC
EAN: 8801643230739
Varenr.: 995875367
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung BAR Plus Titan - 64GB - USB Stick
246 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Bar Plus 64gb Usb-a Grå
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung BAR Plus MUF-64BE4 64GB USB 3.1 Gen 1 USB stick Brun
289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK209 kr209 krKøb
2Proshop DK246 kr285 krKøb
3Dustin DK249 kr335,25 krKøb
4Ultrashop289 kr289 krKøb
5Boligcenter DK389 kr389 krKøb
6Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå

PriceData har fulgt prisen på Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Samsung MUF-64BE USB-flashdrev 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026209 kr37 kr (15%)
30. maj 2026246 kr3 kr (1%)
27. maj 2026249 kr40 kr (19%)
25. maj 2026209 kr14 kr (6%)
24. maj 2026223 kr26 kr (10%)
21. maj 2026249 kr10 kr (4%)
20. maj 2026239 kr30 kr (14%)
17. maj 2026209 kr3 kr (1%)
15. maj 2026212 kr4 kr (2%)
14. maj 2026208 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret