Gå til hovedindhold

Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv

SamsungHukommelseEAN: 8801643233556
Pris fra 272 krtil 589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 317 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung FIT Plus MUF-128AB 128GB USB 3.1 USB stick Sort
272 kr
Til butik
Samsung FIT Plus MUF-128AB 128GB USB 3.1 USB stick Sort billede

Produktinformation

Samsung FIT Plus MUF-128AB - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MUF-128AB/APC
EAN: 8801643233556
Varenr.: 995875372
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Fit Plus 128gb Usb-a Grå, Sølv
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung FIT Plus - 128GB - USB Stick
448 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv
569 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK272 kr272 krKøb
2Dustin DK349 kr435,25 krKøb
3Proshop DK448 kr487 krKøb
4Boligcenter DK569 kr569 krKøb
5Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv

PriceData har fulgt prisen på Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv i 166 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 30% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Samsung MUF-128AB USB-stick 128 GB - USB-A 3.2 Gen 1, grå/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026272 kr1 kr (0%)
27. maj 2026273 kr6 kr (2%)
26. maj 2026267 kr6 kr (2%)
23. maj 2026273 kr1 kr (0%)
22. maj 2026272 kr1 kr (0%)
20. maj 2026273 kr7 kr (3%)
17. maj 2026266 kr7 kr (3%)
16. maj 2026273 kr7 kr (3%)
15. maj 2026266 kr6 kr (2%)
14. maj 2026272 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret