Gå til hovedindhold

Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå

SamsungHukommelseEAN: 8806095379883
Pris fra 869 krtil 1.186 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 317 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 630 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 869 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå
869 kr
Til butik
Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå billede

Produktinformation

Samsung MUF-512DA - USB flashdrive - 512 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MUF-512DA/APC
EAN: 8806095379883
Varenr.: 1002229612
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Flash Drive - USB-C - Blå - 512GB - USB Stick
964 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå
1.119 kr
Til butik
Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå billede

Produktinformation

Samsung MUF-512DA 512GB USB 32 Gen 1 USB-C USB stick Opdag den hurtige og pålidelige Samsung MUF-512DA USB stick med en imponerende lagerkapacitet på 512GB. Denne USB 32 Gen 1 enhed er designet med USB-C tilslutning, hvilket gør den ideel til moderne enhe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Thunderbolt Kabler
EAN: 8806095379883
Varenr.: 125237
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Usb Flash Drive Type-c 512gb Usb-c Blå
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK869 kr869 krKøb
2Proshop DK964 kr1.003 krKøb
3Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
4Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå

PriceData har fulgt prisen på Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 414 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 602 kr.

Den nuværende pris på 869 kr er 44% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Samsung MUF-512DA 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026869 kr7 kr (1%)
28. maj 2026862 kr7 kr (1%)
27. maj 2026855 kr14 kr (2%)
26. maj 2026869 kr7 kr (1%)
24. maj 2026862 kr7 kr (1%)
23. maj 2026869 kr7 kr (1%)
20. maj 2026862 kr7 kr (1%)
17. maj 2026869 kr7 kr (1%)
16. maj 2026862 kr7 kr (1%)
15. maj 2026869 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret