Gå til hovedindhold

Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort

SamsungHarddiskeEAN: 8806095811703
Pris fra 5.222 krtil 6.374 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.152 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.874 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5222 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)
5.222 kr
Til butik
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MZ-VAP4T0BW
EAN: 8806095811703
Varenr.: 1003081938
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort
5.325 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe)
5.759 kr
Til butik
Samsung 9100 PRO SSD MZ-VAP4T0 4TB M.2 PCI Express 5.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Samsung MZ-VAP4T0 4 TB M2 PCI Express 50 NVMe V-NAND TLC Opgrader dit lagringsmiljø med Samsung MZ-VAP4T0, en kraftfuld 4 TB M2 PCI Express NVMe SSD, der leverer lynhurtige dataoverførsels hastigheder og enestående ydeevne. Den avancerede V-NAND TLC-tekno...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 8806095811703
Varenr.: 87076
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD M.2 NVMe - Samsung 9100 PRO 4 TB PCIe 5.0 x4
-6%5.799 kr
Før 6.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD M.2 NVMe - Samsung 9100 PRO 4 TB PCIe 5.0 x4
-6%5.819 kr
Før 6.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 9100 PRO SSD - 4TB - Uden køleprofil - M.2 2280 - PCIe 5.0
5.990 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 9100 Pro 4tb Ssd M.2 Pcie 5.0
6.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.222 kr5.222 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.325 kr5.325 krKøb
3Ultrashop5.759 kr5.759 krKøb
4Boligcenter DK5.799 kr5.799 krKøb
5Vivas DK5.819 kr5.888 krKøb
6Proshop DK5.990 kr5.990 krKøb
7Dustin DK6.374 kr6.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.681 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 5.435 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.612 kr.

Den nuværende pris på 5.222 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Samsung 9100 PRO MZ-VAP4T0 - SSD - krypteret - 4 TB - intern - M.2 2280 - PCI Express 5.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.222 kr250 kr (5%)
2. jun. 20264.972 kr273 kr (5%)
1. jun. 20265.245 kr1 kr (0%)
31. maj 20265.246 kr189 kr (3%)
30. maj 20265.435 kr395 kr (8%)
29. maj 20265.040 kr23 kr (0%)
28. maj 20265.063 kr48 kr (1%)
27. maj 20265.111 kr24 kr (0%)
26. maj 20265.135 kr1 kr (0%)
25. maj 20265.136 kr164 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret