Gå til hovedindhold

FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur

FableWoodIndretningEAN: 5745000128839
Pris fra 298 krtil 369,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 71,95 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 201 kr 24. maj

Sammenlign priser på FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FableWood - Ræv, MikkelPick-me-up (L)
-19%298 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
FableWood - Ræv, MikkelPick-me-up (L) billede

Produktinformation

Mikkel er snu. Han snuser ofte rundt, når alle andre sover. Men frygt ham ikke, han holder af sin familie og vil gøre sit bedste for, at alle har det godt. Brand: FableWoodStørrelse: Højde: 9 cm Længde: 10 cm Bredde: 8 cmMateriale: Certificeret træ fra an...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FableWood
EAN: 5745000128839
Varenr.: FW1118
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stor FableWood Mikkel ræv figur
349 kr
Til butik
Stor FableWood Mikkel ræv figur billede

Produktinformation

Sød figur designet som en ræv med bevægelige dele Mikkel er en figur i mørk mahogni træ og lys gummitræ. Figuren er designet som en ræv med den søde hale og ører. Rævefiguren er designet i Danmark af FableWood. Figuren består af to bevægelige dele, så det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fablewood
Kategori: Mest købte
EAN: 5745000128839
Varenr.: 47530917134664
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ræven Mikkel, Pick me up serien fra Fablewood
349,95 kr
Til butik
Ræven Mikkel, Pick me up serien fra Fablewood billede

Produktinformation

Ræven Mikkel er en træfigur fra Fablewoods Pick-Me-Up serie. Sød interiør som passer til hjemmet eller kontoret, og er en oplagt gaveide da den kan personliggøres med gravering på bagsiden. Mikkel er en listig og smart en af slagsen, og han har længe erke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pick me up fra Fablewood
EAN: 5745000128839
Varenr.: Mikkel
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Ræv, Mikkel (L) - Pick-Me-Up
369 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur
369,95 kr
Til butik
Gå til Kun Det Bedste
TrustScore 5 ud af 54,8
FABLEWOOD - Mikkel - Ræven
369,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop298 kr298 krKøb
2Wood To You349 kr349 krKøb
3C.Centrum349,95 kr349,95 krKøb
4ModernHouse.dk369 kr369 krKøb
5Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb
6Kun Det Bedste369,95 kr369,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur

PriceData har fulgt prisen på FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur i 148 dage. Laveste pris i perioden er 201 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 48% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Ræv - Mikkel - 9 cm - Natur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026298 kr97 kr (48%)
24. maj 2026201 kr148 kr (42%)
23. maj 2026349 kr148 kr (74%)
10. maj 2026201 kr148 kr (42%)
9. maj 2026349 kr148 kr (74%)
5. maj 2026201 kr148 kr (42%)
4. maj 2026349 kr148 kr (74%)
18. apr. 2026201 kr148 kr (42%)
17. apr. 2026349 kr148 kr (74%)
4. feb. 2026201 kr148 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret