Gå til hovedindhold

FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur

FableWoodIndretningEAN: 5745000129027
Pris fra 39 krtil 369,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 330,95 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nordicbar - alt til baren
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Jigger Klassisk 2/4 cl.
39 kr
Til butik
Jigger Klassisk 2/4 cl. billede

Produktinformation

Et klassisk målebæger bliver også kaldt en jigger, og denne jigger har en dobbelt målekop på 2 og 4 cl. Denne er vores mest solgte jigger, da den passer til de fleste drinks og cocktail opskrifter. Jiggeren er lavet i blank rustfrit stål.

Produktspecifikationer

Mærke: nordicbar
Kategori: Jiggers (Målebæger)
EAN: 5745000129027
Varenr.: 99678
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stor FableWood Rolf rensdyr figur
349 kr
Til butik
Stor FableWood Rolf rensdyr figur billede

Produktinformation

Den sødeste træfigur som skaber julestemning Rolf træfigur med det fine gevir og den søde tud. Rensdyret er designet af danske FableWood og vil pynte på enhver hylde, kommode eller i vindueskarmen. Rolf spreder julestemning i alle hjemmets hjørner. Figure...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fablewood
Kategori: Mest købte
EAN: 5745000129027
Varenr.: 47621982880072
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Rensdyr, Rolf (L) - Pick-Me-Up
369 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FableWood - Rensdyret Rolf Pick-me-up (L)
369 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur
369,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nordicbar - alt til baren39 kr39 krKøb
2Wood To You349 kr349 krKøb
3ModernHouse.dk369 kr369 krKøb
4Rikki Tikki Shop369 kr369 krKøb
5Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur

PriceData har fulgt prisen på FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur i 140 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 87% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Rolf - 9 cm - Natur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202639 kr310 kr (89%)
14. maj 2026349 kr310 kr (795%)
13. maj 202639 kr259 kr (87%)
12. maj 2026298 kr259 kr (664%)
21. mar. 202639 kr239 kr (86%)
20. mar. 2026278 kr239 kr (613%)
9. mar. 202639 kr240 kr (86%)
8. mar. 2026279 kr240 kr (615%)
16. jan. 202639 kr214 kr (85%)
15. jan. 2026253 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret