Gå til hovedindhold

FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur

FableWoodIndretningEAN: 5745000128617
Pris fra 179,95 krtil 369,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 9. apr.

Sammenlign priser på FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FableWood - Hønen Henny Pick-me-up (L)
-51%179,95 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
FableWood - Hønen Henny Pick-me-up (L) billede

Produktinformation

Henny - den omsorgsfulde hønemor.Den store kylling, Henny hønemor, tager sig af alle. Ikke kun sin egen lille kylling hun viser stor omsorg for alle, der har brug for et ekstra kram eller opmuntring.Hver dag, når du ser på hønsene, vil de minde dig om, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FableWood
EAN: 5745000128617
Varenr.: FW1106
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
FableWood Henny kylling figur
349 kr
Til butik
FableWood Henny kylling figur billede

Produktinformation

Magnetisk figur med to dele designet som en hønemor Henny figur på 10 cm x 9 cm x 9 cm i valnøddetræ og asketræ. Figuren er designet som en kylling og er en del af Pick-me-up serien fra danske Fablewood. Figuren består af to magnetiske dele, og det er mul...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fablewood
Kategori: Mest købte
EAN: 5745000128617
Varenr.: 39966390386801
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hønen Henny, Pick me up fra Fablewood
349,95 kr
Til butik
Hønen Henny, Pick me up fra Fablewood billede

Produktinformation

Hunden Buddy er en træfigur fra Fablewoods Pick-Me-Up serie. Sød interiør som passer til hjemmet eller kontoret, og er en oplagt gaveide da den kan personliggøres med gravering på bagsiden. Hønen Henny elsker at være omsorgsfuld og give en masse kram og i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pick me up fra Fablewood
EAN: 5745000128617
Varenr.: Hønen Henny
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kylling, Henny (L) - Pick-Me-Up
369 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur
369,95 kr
Til butik
Gå til Kun Det Bedste
TrustScore 5 ud af 54,8
FABLEWOOD - Henny - Hønen
369,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop179,95 kr179,95 krKøb
2Wood To You349 kr349 krKøb
3C.Centrum349,95 kr349,95 krKøb
4ModernHouse.dk369 kr369 krKøb
5Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb
6Kun Det Bedste369,95 kr369,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur

PriceData har fulgt prisen på FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur i 147 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 179,95 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Kylling - Henny - 9 cm - Natur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026179,95 kr169,05 kr (48%)
23. maj 2026349 kr169,05 kr (94%)
10. maj 2026179,95 kr169,05 kr (48%)
9. maj 2026349 kr169,05 kr (94%)
7. maj 2026179,95 kr29,95 kr (20%)
9. apr. 2026150 kr29,95 kr (17%)
31. jan. 2026179,95 kr99,25 kr (36%)
7. jan. 2026279,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret