Gå til hovedindhold

FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur

FableWoodIndretningEAN: 5745000128969
Pris fra 149 krtil 159,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 10,95 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 10. maj

Sammenlign priser på FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kun Det Bedste
TrustScore 5 ud af 54,8
FABLEWOOD - Louis - Elefantunge
149 kr
Til butik
FABLEWOOD - Louis - Elefantunge billede

Produktinformation

Louis Den Legesyge Lille Elefant Mød Louis, den lille legesyge elefant, som er den perfekte ven til Flora. Med sit charmerende og nuttede udtryk er Louis slet ikke til at stå for. Han spreder glæde og en dejlig stemning, hvor end han placeres. Louis er d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: FABLEWOOD
Kategori: Bolig
EAN: 5745000128969
Varenr.: 51379935412553
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
LOUIS ELEFANT S M/MAGNET H5CM VALNØD/ASK
149 kr
Til butik
LOUIS ELEFANT S M/MAGNET H5CM VALNØD/ASK billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=TP3O8MU]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Ih hvor er han bare sød og nuttet, ham den lille e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fablewood
Kategori: Figurines
EAN: 5745000128969
Varenr.: 255923
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Louis, den lille elefant | Fablewood
149 kr
Til butik
Louis, den lille elefant | Fablewood billede

Produktinformation

Elefanten Louis er en sød og legesyg følgesvend, der bringer smil til både børn og voksne. Med sit unikke design fremstillet af nordamerikansk valnød og asketræ, kombinerer Flora naturlig skønhed med en tidløs charme. Louis passer rigtigt godt sammen med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pick me up fra Fablewood
EAN: 5745000128969
Varenr.: Louis.FW
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FableWood - Lille Elephant, Louis Pick-me-up (S)
-5%151 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Elefant, Louis (S) - Pick-Me-Up
159 kr
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fablewood Louis lille elefant træfigur
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kun Det Bedste149 kr149 krKøb
2SELTA149 kr149 krKøb
3C.Centrum149 kr149 krKøb
4Rikki Tikki Shop151 kr151 krKøb
5ModernHouse.dk159 kr159 krKøb
6Wood To You159 kr159 krKøb
7Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur

PriceData har fulgt prisen på FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur i 160 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for FableWood Pick-Me-Up Elefant - Louis - 6 cm - Natur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026149 kr19 kr (15%)
24. maj 2026130 kr19 kr (13%)
23. maj 2026149 kr19 kr (15%)
22. maj 2026130 kr13 kr (11%)
13. maj 2026117 kr15 kr (15%)
10. maj 2026102 kr47 kr (32%)
9. maj 2026149 kr47 kr (46%)
8. maj 2026102 kr15 kr (13%)
7. maj 2026117 kr4 kr (3%)
5. maj 2026121 kr28 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret