Gå til hovedindhold

FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S)

FableWoodIndretningEAN: 5745000129041
Pris fra 149,95 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 24. maj

Sammenlign priser på FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kaj den lille rensdyr, Pick me up fra Fablewood
149,95 kr
Til butik
Kaj den lille rensdyr, Pick me up fra Fablewood billede

Produktinformation

Kaj det lille rensdyr elsker at løbe rundt i sneen, og sprede julestemning og gør alle glade. Hvis Kaj fryser putter han sig ind til sin storebror Rolf, så får han altid varmen og er igen klar til at løbe rundt i sneen. Lavet af vietnamesisk mahogni og gu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gaveideer til mors dag
EAN: 5745000129041
Varenr.: Kaj
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Rensdyr, Kaj (S) - Pick-Me-Up
159 kr
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lille FableWood Kaj rensdyr figur
159 kr
Til butik
Lille FableWood Kaj rensdyr figur billede

Produktinformation

Sødt lille rensdyr som kan anvendes som julepynt Kaj er en lille figur designet som et rensdyr af danske FableWood. Den nuttede lille figur kan anvendes som julepynt eller legetøj hele året rundt. Den er godkendt som legetøj fra 3 år og op. Den lille figu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fablewood
Kategori: Mest købte
EAN: 5745000129041
Varenr.: 47622618186056
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S)
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
FableWood Pick-Me-Up Rensdyr - Kaj - 4 cm - Natur
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1C.Centrum149,95 kr149,95 krKøb
2ModernHouse.dk159 kr159 krKøb
3Wood To You159 kr159 krKøb
4Rikki Tikki Shop159 kr159 krKøb
5Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S)

PriceData har fulgt prisen på FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 149,95 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for FableWood - Kaj, det lille rensdyr Pick-me-up (S) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026149,95 kr19,95 kr (15%)
24. maj 2026130 kr19,95 kr (13%)
23. maj 2026149,95 kr19,95 kr (15%)
16. maj 2026130 kr19,95 kr (13%)
13. maj 2026149,95 kr19,95 kr (15%)
10. maj 2026130 kr19,95 kr (13%)
9. maj 2026149,95 kr19,95 kr (15%)
5. maj 2026130 kr19,95 kr (13%)
4. maj 2026149,95 kr19,95 kr (15%)
3. maj 2026130 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret