Gå til hovedindhold

Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2

MikroTikBroer og routereEAN: 4752224007278
Pris fra 662 krtil 989 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 327 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 569 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 662 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik cAP XL ac Trådløs forbindelse Hvid
662 kr
Til butik
MikroTik cAP XL ac Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

MikroTik cAP XL ac - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: RBCAPGI-5ACD2ND-XL
EAN: 4752224007278
Varenr.: 999399381
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2
704 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik cAP XL ac / RBcAPGi-5acD2nD-XL
705 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi access point MikroTik cAP XL ac - 867 Mbit/s, hvid, PoE
-1%759 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi access point MikroTik cAP XL ac - 867 Mbit/s, hvid, PoE
-1%779 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Cap Xl Ac Access Point
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik cAP XL ac with RouterOS L4
989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK662 kr662 krKøb
2CS MEGASTORE DK704 kr743 krKøb
3Proshop DK705 kr744 krKøb
4Boligcenter DK759 kr759 krKøb
5Vivas DK779 kr858 krKøb
6Dustin DK811 kr897,25 krKøb
7Ultrashop989 kr989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2

PriceData har fulgt prisen på Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 555,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 690 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 657 kr.

Den nuværende pris på 662 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Router Mikrotik cAP XL ac | RBcAPGi-5acD2nD-XL | 802.11ac | 867 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) tilslutninger 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026662 kr2 kr (0%)
27. maj 2026660 kr2 kr (0%)
24. maj 2026662 kr1 kr (0%)
16. maj 2026663 kr6 kr (1%)
15. maj 2026669 kr14 kr (2%)
14. maj 2026683 kr3 kr (0%)
13. maj 2026680 kr1 kr (0%)
12. maj 2026679 kr1 kr (0%)
10. maj 2026680 kr2 kr (0%)
9. maj 2026682 kr27 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret