Gå til hovedindhold

Rimmel London Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone

Rimmel LondonNeglelakEAN: 3616302990665
Pris fra 39,95 krtil 69 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29,05 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,95 kr 14. maj

Sammenlign priser på Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone
39,95 kr
Til butik
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone billede

Produktinformation

Oplev en vegansk og ren neglelak, der både giver dine negle en flot glans og samtidig passer på...

Produktspecifikationer

Kategori: skønhed|neglelak og pleje|neglelak
EAN: 3616302990665
Varenr.: 753838
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 151 Fresh Undone
-26%55,33 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 151 Fresh Undone billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Clean Nail 151 Fresh Undone er en neglelak der ikke kun er stilfuld, men også etisk og bæredygtig. RIMMEL Kind & Free Clean Nail er 100% vegansk og cruelty-free, fri for parfume, mineralske olier og animalske ingredienser. Den milde for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Nail Polishes
EAN: 3616302990665
Varenr.: 108941
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Neglelak 151 Fresh Undone 8 ml
59 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Neglelak 151 Fresh Undone 8 ml billede

Produktinformation

💅 Skinnende nude-rosa finish · Jævn påføring med bred pensel · Hurtigtørrende Giv neglene et pænt, velplejet look med Rimmel London Kind & Free Neglelak i farven 151 Fresh Undone. Nuancen er en lys, moderne nude med en blød rosa undertone, der ser elegant ud både til hverdag og fest. Formlen lægger sig jævnt uden striber, og den flade, afrundede pensel gør det let at ramme neglens kurver for et præcist og professionelt resultat derhjemme. Fordele Skinnende finish, der løfter et naturligt look Jævn dækning – kan bygges fra let til mere intens farve Komfortabel, bred pensel for hurtig og præcis påføring Kan bruges alene eller sammen med base- og topcoat Velegnet til både korte og lange negle Sådan bruger du produktet Forbered neglene: Fjern gammel lak, form neglene og skub neglebåndet skånsomt tilbage. Påfør eventuelt en base coat for at udjævne overfladen og forlænge holdbarheden. Ryst flasken let. Påfør et tyndt lag lak med få, jævne strøg fra rod til spids. Lad laget tørre, og gentag med endnu et tyndt lag for fuld, ensartet dækning. Afslut med en top coat for ekstra glans og bedre holdbarhed. Resultat Friske, velafgrænsede negle med en elegant nude-rosa tone og glansfuld finish. Farven 151 Fresh Undone giver et rent og sofistikeret udtryk, der passer til enhver anledning. Bemærk: Farverne på lakkerne, kan variere fra skærm til skærm. For at danne sig det mest præcise indtryk af farven, anbefales det altid at søge på farven i Google, her kommer der flere eksempler på lakkerne og visninger af lakken efter lakeringen.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Negle
Størrelse: 8.00ml
Artikel nr.: 3616302990665
EAN: 3616302990665
Varenr.: 3616302990665
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 151 White
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk39,95 kr39,95 krKøb
2NiceHair.dk55,33 kr55,33 krKøb
3Beautycos DK59 kr88 krKøb
4NordicFeel DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone

PriceData har fulgt prisen på Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone i 174 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 55,33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 39,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 151 Fresh Undone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202639,95 kr15,38 kr (28%)
28. maj 202655,33 kr15,38 kr (38%)
24. maj 202639,95 kr15,38 kr (28%)
23. maj 202655,33 kr15,38 kr (38%)
19. maj 202639,95 kr10 kr (33%)
14. maj 202629,95 kr25,38 kr (46%)
13. maj 202655,33 kr25,38 kr (85%)
21. apr. 202629,95 kr9,05 kr (23%)
20. apr. 202639 kr9,05 kr (30%)
14. apr. 202629,95 kr9,05 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret