Gå til hovedindhold

Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue

RimmelNeglelakEAN: 3616302990610
Pris fra 29,95 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39,05 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue
29,95 kr
Til butik
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue billede

Produktinformation

Rimmel Londons Kind & Free neglelak er en plantebaseret formel, der giver dig mulighed for at...

Produktspecifikationer

Kategori: skønhed|neglelak og pleje|neglelak
EAN: 3616302990610
Varenr.: 753837
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Kind & Free clean nail 152 Tidal Wave Blue 8ml
44 kr
Til butik
Rimmel Kind & Free clean nail 152 Tidal Wave Blue 8ml billede

Produktinformation

Vores første rene makeup som er 100% vegansk og cruelty-free. Fri for parfume, mineralske olier, animalske ingredienser. KIND&FREE CLEAN PLANT BASED NAIL POLISH er neglelakker som har en mild og beskyttende formula med styrkende egenskaber som er formuleret med alger, der leverer på glans og en rig pigment farve og samtidig tillader dine negle at forblive sunde. Emballagen er fremstillet af genandvendte materialer(49% PCR i låget). - Super blid formel med styrkende egenskaber og beskytter mod daglige aggressorer formuleret med alger. - Lavet med 70 % ingredienser af naturlig oprindelse (kartofler og majs) & 75% biologiske ingredienser. - Giver farve i op til 5 dage. - Emballage lavet med genbrugsmaterialer. - Uden parfume. Rimmel KIND&FREE produkter er alle 100% veganske, cruelty-free og alt emballage er lavet af minimum 30% genanvendte materialer. Ingen kompromiser!

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17481772152
EAN: 3616302990610
Varenr.: 3346155
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 152 Tidal Wave Blue
-25%56,25 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 152 Tidal Wave Blue billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Clean Nail 152 Tidal Wave Blue er en neglelak der ikke kun er stilfuld, men også etisk og bæredygtig. RIMMEL Kind & Free Clean Nail er 100% vegansk og cruelty-free, fri for parfume, mineralske olier og animalske ingredienser. Den milde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Nail Polishes
EAN: 3616302990610
Varenr.: 108942
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Nail Polish 152 Tidal Wave Blue 8 ml
59 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 152 Pastel blue
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk29,95 kr29,95 krKøb
2Proshop DK44 kr83 krKøb
3NiceHair.dk56,25 kr56,25 krKøb
4Beautycos DK59 kr88 krKøb
5NordicFeel DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue

PriceData har fulgt prisen på Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue i 134 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 152 Tidal Wave Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202629,95 kr14,05 kr (32%)
28. maj 202644 kr14,05 kr (47%)
27. maj 202629,95 kr10 kr (25%)
24. maj 202639,95 kr4,05 kr (9%)
23. maj 202644 kr4,05 kr (10%)
19. maj 202639,95 kr10 kr (33%)
14. maj 202629,95 kr14,05 kr (32%)
13. maj 202644 kr14,05 kr (47%)
21. apr. 202629,95 kr14,05 kr (32%)
20. apr. 202644 kr14,05 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret