Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink

RimmelNeglelakEAN: 3616302990641
Pris fra 39,95 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,05 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 154 Milky Bare
39,95 kr
Til butik
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 154 Milky Bare billede

Produktinformation

Rimmel Kind & Free Clean Nail Polish i farven 154 Milky Bare giver dine negle en smuk glans og...

Produktspecifikationer

Kategori: skønhed|neglelak og pleje|neglelak
EAN: 3616302990641
Varenr.: 757022
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 154 Milky Bare
-25%56,25 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 154 Milky Bare billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Clean Nail 154 Milky Bare er en neglelak der ikke kun er stilfuld, men også etisk og bæredygtig. RIMMEL Kind & Free Clean Nail er 100% vegansk og cruelty-free, fri for parfume, mineralske olier og animalske ingredienser. Den milde forme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Nail Polishes
EAN: 3616302990641
Varenr.: 108944
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Nail Polish 154 Milky Bare 8 ml
59 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Nail Polish 154 Milky Bare 8 ml billede

Produktinformation

💅 Vegansk formel · Mælket nude finish · Smuk alene eller i lag En elegant, mælket nude, der giver neglene et rent og velplejet udtryk. Rimmel London Kind & Free Nail Polish i nuancen 154 Milky Bare lægger sig jævnt og efterlader en glansfuld, cremet finish. Farven kan bruges i ét tyndt lag for et naturligt “your-nails-but-better”-look eller bygges op til et mere semi-dækkende resultat – ideel til alt fra hverdagsmanicure til en blød, moderne fransk kant. Fordele Mælket, neutral nude, der flatter de fleste hudtoner. Vegansk formel uden animalske ingredienser. Jævn, stribefri påføring med god kontrol. Glansfuld cremefinish, der ser velplejet ud. Alsidig nuance – smuk alene, i flere lag eller som base til nail art. Sådan bruger du produktet Forbered neglene: Fil skånsomt, skub neglebånd tilbage og affedt overfladen. Påfør eventuelt en base coat for at udjævne neglen og forbedre holdbarheden. Påfør 1–3 tynde lag lak. Vent til overfladen føles tør mellem hvert lag. Afslut med en top coat for ekstra glans og beskyttelse. Resultat Naturligt pæne negle med en blød, mælket nude tone og en glat, skinnende finish. Nuancen dæmper let misfarvninger og giver et rent, minimalistisk look, der passer til enhver anledning. Bemærk: Farverne på lakkerne, kan variere fra skærm til skærm. For at danne sig det mest præcise indtryk af farven, anbefales det altid at søge på farven i Google, her kommer der flere eksempler på lakkerne og visninger af lakken efter lakeringen.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Negle
Størrelse: 8.00ml
Artikel nr.: 3616302990641
EAN: 3616302990641
Varenr.: 3616302990641
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free Clean Nail Polish 154 Milky Bare
62 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk39,95 kr39,95 krKøb
2NiceHair.dk56,25 kr56,25 krKøb
3Beautycos DK59 kr88 krKøb
4Lyko DK62 kr62 krKøb
5NordicFeel DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink i 184 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 56,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 39,95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 154 Pastel pink de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202639,95 kr16,3 kr (29%)
28. maj 202656,25 kr16,3 kr (41%)
24. maj 202639,95 kr15,36 kr (28%)
23. maj 202655,31 kr15,36 kr (38%)
21. maj 202639,95 kr15,95 kr (66%)
27. mar. 202624 kr19,52 kr (45%)
26. mar. 202643,52 kr13,57 kr (45%)
13. mar. 202629,95 kr12,61 kr (30%)
7. mar. 202642,56 kr
5. mar. 202641,64 kr5,64 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret