Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B

Rimmel LondonNeglelakEAN: 3616304530319
Pris fra 25 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (64% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B
-22%25 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B billede

Produktinformation

Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish er en neglelak med en super skånsom formel. Neglelakken fra Rimmel giver glans og fyldig pigmentering.

Produktspecifikationer

Kategori: Neglelak
Artikel nr.: 99350168121
EAN: 3616304530319
Varenr.: 3290625
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 170 Amber Blaze
29,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 170 Amber blaze
-25%56,25 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 170 Amber blaze billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Clean Nail 170 Amber blaze er en neglelak der ikke kun er stilfuld, men også etisk og bæredygtig. RIMMEL Kind & Free Clean Nail er 100% vegansk og cruelty-free, fri for parfume, mineralske olier og animalske ingredienser. Den milde form...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Nail Polishes
EAN: 3616304530319
Varenr.: 108952
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Neglelak 170 Amber Blaze 8 ml
59 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Clean Nail 170 Amber Blaze
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK25 kr25 krKøb
2Gucca.dk29,95 kr29,95 krKøb
3NiceHair.dk56,25 kr56,25 krKøb
4Beautycos DK59 kr88 krKøb
5NordicFeel DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B i 166 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Cosmetics Nail Polish 170 Amber B de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. mar. 202625 kr34 kr (58%)
26. mar. 202659 kr29,05 kr (97%)
8. mar. 202629,95 kr16,05 kr (35%)
7. mar. 202646 kr16,05 kr (54%)
2. mar. 202629,95 kr16,05 kr (35%)
26. feb. 202646 kr1 kr (2%)
20. feb. 202647 kr6 kr (15%)
11. feb. 202641 kr4 kr (11%)
7. feb. 202637 kr4 kr (10%)
27. jan. 202641 kr9 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret