Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange

RimmelNeglelakEAN: 3616302990672
Pris fra 56,25 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12,75 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 155 Sunset Soar
-25%56,25 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Clean Nail 8 ml - 155 Sunset Soar billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Clean Nail 155 Sunset Soar er en neglelak der ikke kun er stilfuld, men også etisk og bæredygtig. RIMMEL Kind & Free Clean Nail er 100% vegansk og cruelty-free, fri for parfume, mineralske olier og animalske ingredienser. Den milde form...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Nail Polishes
EAN: 3616302990672
Varenr.: 108945
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Neglelak 155 Sunset Soar 8 ml
59 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Neglelak 155 Sunset Soar 8 ml billede

Produktinformation

⭐ Vegansk formel · Hurtigtørrende · Høj glans · Nem og præcis påføring Lad neglene stråle i farven 155 Sunset Soar – en varm koral/abrikos-nuance med solnedgangsglød, der giver hænderne et frisk og velplejet udtryk. Lakken fordeler sig jævnt, tørrer hurtigt til berøring og efterlader en glansfuld finish, som løfter både hverdags- og festlooks. En del af Rimmels Kind & Free-serie med fokus på gennemtænkte, veganske formler. Fordele Ensartet dækkeevne med 1–2 tynde lag Hurtigtørrende formel, der minimerer ventetid mellem lag Glansfuld finish for et pænt, velplejet resultat Præcis påføring med en fleksibel pensel, der modvirker striber Vegansk formel uden animalske ingredienser Kan kombineres med base- og topcoat for ekstra holdbarhed Sådan bruger du produktet Forbered neglene: rens, skub forsigtigt neglebånd tilbage, fil efter ønsket form og affedt overfladen. Påfør et tyndt lag base coat for at udjævne overfladen og forbedre holdbarheden (valgfrit, men anbefales). Påfør et tyndt lag lak. Lad det tørre, indtil overfladen føles berørings-tør. Gentag med et andet tyndt lag for fuld og ensartet farve. Afslut med top coat for at forsegle farven, tilføje ekstra glans og modvirke afskalning. Tip: Forsegl neglenes frikant ved hvert lag for øget holdbarhed. Resultat Jævnt farvede negle med høj glans i en frisk, koral-inspireret tone, der komplementerer mange hudtoner og giver et indbydende, “nylakeret” look. Bemærk: Farverne på lakkerne, kan variere fra skærm til skærm. For at danne sig det mest præcise indtryk af farven, anbefales det altid at søge på farven i Google, her kommer der flere eksempler på lakkerne og visninger af lakken efter lakeringen.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Negle
Størrelse: 8.00ml
Artikel nr.: 3616302990672
EAN: 3616302990672
Varenr.: 3616302990672
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free - Clean Nail Polish - 155 Sunset Soar
59,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free Clean Nail Polish 155 Sunset Soar
62 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk56,25 kr56,25 krKøb
2Beautycos DK59 kr88 krKøb
3Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
4Lyko DK62 kr62 krKøb
5NordicFeel DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange i 165 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 56,25 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 41% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Clean Nail Polish 155 Coral Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202656,25 kr2,75 kr (5%)
23. maj 202659 kr19,05 kr (48%)
19. maj 202639,95 kr19,05 kr (32%)
23. apr. 202659 kr29,05 kr (97%)
21. apr. 202629,95 kr29,05 kr (49%)
20. apr. 202659 kr29,05 kr (97%)
14. apr. 202629,95 kr29,05 kr (49%)
13. apr. 202659 kr29,05 kr (97%)
27. mar. 202629,95 kr29,05 kr (49%)
26. mar. 202659 kr29,05 kr (97%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret