Gå til hovedindhold

Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml

RimmelFoundation og concealereEAN: 3616304825187
Pris fra 93,75 krtil 131 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37,25 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation 30 ml - 400 natural beige
-25%93,75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation 30 ml - 400 natural beige billede

Produktinformation

RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation - 400 natural beige er en langtidsholdbar foundation. Den er designet til at give en usammenlignelig fugtighed og imponerende holdbarhed i op til 35 timer. Denne foundation er Rimmels mest fugtgivende langtidsholdbar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Makeup
EAN: 3616304825187
Varenr.: 108851
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige 30 g
99 kr
Til butik
Rimmel London Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige 30 g billede

Produktinformation

⭐ Langtidsholdbar base · Opbyggelig dækning · Naturlig satin-finish Skab en jævn og holdbar base med denne flydende foundation, der kombinerer komfort med effektiv dækning. Den lette, cremede tekstur glider nemt ud, udjævner rødme og ujævnheder og efterlader huden med en naturlig, frisk finish, der ligner hud – bare mere ensartet. Formlen er udviklet til at blive siddende pænt gennem dagen uden at føles tung eller tør, og den kan bygges op fra medium til høj dækning alt efter behov. Fordele Opbyggelig dækning fra medium til høj – uden cakey effekt Naturlig satin-finish, der udglatter synligheden af porer og fine linjer Behagelig, letfornemmende formel, der føles fleksibel på huden Hjælper med at modstå varme, fugt og berøring, så farven bliver, hvor den skal Jævner hudtonen og dæmper rødme og pigmentering Velegnet til normal, kombineret og let tør hud Farvenuance 400 Natural Beige er en mellem nuance med neutrale/beige undertoner – ideel til dig, der ønsker en balanceret farve uden for meget varme eller kulde i tonen. Sådan bruger du produktet Forbered huden med din dagcreme – brug gerne en primer, hvis du ønsker ekstra holdbarhed. Påfør en lille mængde med fingre, pensel eller svamp. Start fra midten af ansigtet og glat udad. Byg dækningen op i tynde lag på områder, der kræver mere udjævning. Sæt eventuelt T-zonen med en let pudder for at forlænge holdbarheden. Resultat En glat, ensartet hudtone med en naturlig, velplejet glød og en base, der holder sig pæn i mange timer – uden at gå på kompromis med komforten.

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Ansigt
Størrelse: 30.00g
Artikel nr.: 3616304825187
EAN: 3616304825187
Varenr.: 3616304825187
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Clean Lasting Finish Foundation 400 natural beige 30ml
99 kr
Til butik
Rimmel Clean Lasting Finish Foundation 400 natural beige 30ml billede

Produktinformation

Få uovertruffen fugtighed og op til 35 timers holdbarhed med Rimmel London Lasting Finish 35 Hour Foundation, Rimmels mest fugtgivende long-wear foundation. -En fuldt dækkende foundation med en naturligt udseende finish og åndbar formel - Klinisk bevist at forbedre hudens udstråling - Ren foundation (D5-fri) med en cruelty-free formel med hyaluronsyre, E-vitamin og 2% niacinamid for et uovertruffent fugtboost - Med SPF20 til at beskytte huden mod solen, beskytter den også hudens barriere mod forurening og blåt lys - vandfast, flydende foundation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17416774400
EAN: 3616304825187
Varenr.: 3343007
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Lasting Finish Lasting Finish 35 Hour Foundation 400 Natur
125 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml
131 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk93,75 kr93,75 krKøb
2Beautycos DK99 kr128 krKøb
3Proshop DK99 kr138 krKøb
4Lyko DK125 kr125 krKøb
5NordicFeel DK131 kr131 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 59,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 93,75 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 400 Natural Beige - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202693,75 kr33,8 kr (56%)
29. maj 202659,95 kr33,8 kr (36%)
28. maj 202693,75 kr33,8 kr (56%)
24. maj 202659,95 kr39,05 kr (39%)
23. maj 202699 kr39,05 kr (65%)
14. maj 202659,95 kr39,05 kr (39%)
13. maj 202699 kr39,05 kr (65%)
21. apr. 202659,95 kr29,05 kr (33%)
20. apr. 202689 kr29,05 kr (48%)
14. apr. 202659,95 kr29,05 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret