Gå til hovedindhold

Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml

RimmelFoundation og concealereEAN: 3616304825132
Pris fra 47 krtil 131 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml
47 kr
Til butik
Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Kroppen
Farve: 4
Artikel nr.: 3616304825132
EAN: 3616304825132
Varenr.: 10989171
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Lasting Finish 35 Hour Foundation - 210 Golden Beige
59,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation 30 ml - 210 golden beige
-25%93,75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation 30 ml - 210 golden beige billede

Produktinformation

RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation - 210 golden beige er en langtidsholdbar foundation. Den er designet til at give en usammenlignelig fugtighed og imponerende holdbarhed i op til 35 timer. Denne foundation er Rimmels mest fugtgivende langtidsholdbare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Makeup
EAN: 3616304825132
Varenr.: 108849
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Lasting Finish Foundation 210 Golden Beige 30 g
99 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Clean Lasting Finish Foundation 210 golden beige 30ml
99 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Lasting Finish Lasting Finish 35 Hour Foundation 210 Golde
101 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 210 Golden Beige - 30 ml
131 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
2Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
3NiceHair.dk93,75 kr93,75 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5Proshop DK99 kr138 krKøb
6Lyko DK101 kr101 krKøb
7NordicFeel DK131 kr131 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 53% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Rimmel London Lasting Finish 35HR SPF20 Full Coverage Lightweight Foundation 210 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202647 kr46,75 kr (50%)
28. maj 202693,75 kr33,8 kr (56%)
24. maj 202659,95 kr39,05 kr (39%)
23. maj 202699 kr39,05 kr (65%)
14. maj 202659,95 kr39,05 kr (39%)
13. maj 202699 kr39,05 kr (65%)
21. apr. 202659,95 kr29,05 kr (33%)
20. apr. 202689 kr29,05 kr (48%)
14. apr. 202659,95 kr29,05 kr (33%)
13. apr. 202689 kr29,05 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret