Gå til hovedindhold

Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml

RimmelFoundation og concealereEAN: 3616304825026
Pris fra 46 krtil 125 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (63% besparelse)

Sammenlign priser på Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rimmel Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory 30ml
46 kr
Til butik
Rimmel Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory 30ml billede

Produktinformation

Få uovertruffen fugtighed og op til 35 timers holdbarhed med Rimmel London Lasting Finish 35 Hour Foundation, Rimmels mest fugtgivende long-wear foundation. -En fuldt dækkende vegansk foundation med en naturligt udseende finish og åndbar formel - Klinisk bevist at forbedre hudens udstråling - Ren foundation (D5-fri) med en cruelty-free og vegansk formel med hyaluronsyre, E-vitamin og 2% niacinamid for et uovertruffent fugtboost - Med SPF20 til at beskytte huden mod solen, beskytter den også hudens barriere mod forurening og blåt lys - vandfast, flydende foundation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 17416774010
EAN: 3616304825026
Varenr.: 3343001
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Lasting Finish 35 Hour Foundation - 010 Rose Ivor
59,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation 30 ml - 010 Rose Ivory
-25%93,75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation 30 ml - 010 Rose Ivory billede

Produktinformation

RIMMEL Clean Lasting Finish Foundation - 010 Rose Ivory er en langtidsholdbar foundation. Den er designet til at give en usammenlignelig fugtighed og imponerende holdbarhed i op til 35 timer. Denne foundation er Rimmels mest fugtgivende langtidsholdbare f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Makeup
EAN: 3616304825026
Varenr.: 108846
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory 30 g
99 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Lasting Finish Lasting Finish 35 Hour Foundation 010 Rose
101 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK46 kr85 krKøb
2Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
3NiceHair.dk93,75 kr93,75 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5Lyko DK101 kr101 krKøb
6NordicFeel DK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml i 164 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 34% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Rimmel London Clean Lasting Finish Foundation 010 Rose Ivory - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. feb. 202646 kr24 kr (34%)
21. feb. 202670 kr1 kr (1%)
12. feb. 202671 kr1 kr (1%)
11. feb. 202670 kr2,09 kr (3%)
7. feb. 202667,91 kr2,09 kr (3%)
6. feb. 202670 kr29 kr (71%)
30. dec. 202541 kr29 kr (41%)
24. dec. 202570 kr29 kr (29%)
23. dec. 202599 kr4,5 kr (5%)
20. dec. 202594,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret