Gå til hovedindhold

Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252523417
Pris fra 4.355 krtil 7.998,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 3.643,75 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.034 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4355 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark
4.355 kr
Til butik
Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark billede

Produktinformation

Rexel Momentum X420 er effektiv og nem at bruge. Makulatoren har en konstant makuleringstid på 4 timer og kan makulere op til 20 ark (80g) på en gang. - Gør makulering nemt og sikkert med Momentum X420 - Makulerer op til 20 A4 80g ark ad gangen - uden papirstop - Rummelig affaldsbeholder, så du slipper for at tømme beholderen ofte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2104578EU
EAN: 5028252523417
Varenr.: 2731883
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Momentum X420 krydsmakulering 4x40 mm (P-4)
4.620 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Momentum Makulator Kryds snit 4 x 40 mm
4.782 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Makulator Rexel Momentum X420 P4
4.851,06 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Momentum X420 P4 30 Liter
5.080,32 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Momentum X420 P4
5.499 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Makuleringsmaskine Rexel, Momentum X420 P4
7.998,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.355 kr4.355 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.620 kr4.689 krKøb
3CompuMail DK4.782 kr4.782 krKøb
4Officely.dk4.851,06 kr4.851,06 krKøb
5Hertels Boresko5.080,32 kr5.080,32 krKøb
6Dustin DK5.499 kr5.585,25 krKøb
7Nova Nordic A/S7.998,75 kr7.998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark i 134 dage. Laveste pris i perioden er 4.034 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 4.355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.192 kr.

Den nuværende pris på 4.355 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rexel Momentum X420 makulator, P4, krydsmakulering 4x40 mm, 20 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20264.355 kr50 kr (1%)
19. maj 20264.305 kr101 kr (2%)
18. maj 20264.204 kr38 kr (1%)
16. maj 20264.166 kr71 kr (2%)
15. maj 20264.237 kr1 kr (0%)
14. maj 20264.236 kr38 kr (1%)
13. maj 20264.198 kr102 kr (2%)
12. maj 20264.300 kr38 kr (1%)
11. maj 20264.262 kr32 kr (1%)
10. maj 20264.230 kr33 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret