Gå til hovedindhold

Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252523189
Pris fra 459 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark
-21%459 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark billede

Produktinformation

Kraften til at makulere mere! Rexel Momentum X406 makuleringsmaskine - P4, krydsmakulering 4x30 mm stykker, 15 liter beholder kapacitet 125 x A4 ark. Perfekt til kontroret med få brugere (1-2 bruge) eller hjemmekontoret. - Makulerer op til 6 ark papir på en gang - Højt sikkerhedsniveau med P4, krydsmakulering 4x30 mm stykker - Makuler flere papirer i en længere periode med 3 minutters konstant drifttid - Makulerer let adskillige dokumenter - også med hæfteklammer og papirclips i hjørnerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2104569EU
EAN: 5028252523189
Varenr.: 2688047
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Momentum X406 krydsmakulering 4x28 mm (P-4)
579 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Rexel Momentum X406 P4 2104569EU Modsvarer: N/A
689 kr
Til butik
Rexel Makulator Rexel Momentum X406 P4 2104569EU Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Makulerer op til 6 ark papir på en gang Højt sikkerhedsniveau med P4, krydsmakulering 4x30 mm stykker Makuler flere papirer i en længere periode med 3 minutters konstant drifttid Makulerer let adskillige dokumenter - også med hæfteklammer og papirclips i hjørnerne 15 liter beholder med kapacitet på 125 A4 ark...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Kontormateriale,Makuleringsmaskine
EAN: 5028252523189
Varenr.: 2104569EU
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Momentum X406 P4 15 Liter
691,05 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Momentum X406 P4
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK459 kr498 krKøb
2CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
3InkClub DK689 kr689 krKøb
4Hertels Boresko691,05 kr691,05 krKøb
5Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark i 150 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Rexel Momentum X406 makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 6 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026459 kr120 kr (21%)
21. maj 2026579 kr41 kr (8%)
20. maj 2026538 kr10 kr (2%)
15. maj 2026528 kr1 kr (0%)
13. maj 2026527 kr1 kr (0%)
12. maj 2026528 kr1 kr (0%)
9. maj 2026529 kr1 kr (0%)
8. maj 2026528 kr1 kr (0%)
6. maj 2026527 kr2 kr (0%)
2. maj 2026525 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret