Gå til hovedindhold

Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252523158
Pris fra 408 krtil 499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 391 kr 22. maj

Sammenlign priser på Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Momentum S206 strimmelmakulering 6 mm (P-2)
408 kr
Til butik
Makulator Rexel Momentum S206 strimmelmakulering 6 mm (P-2) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makuleringsmaskiner
Farve: 5
Artikel nr.: 2104568EU
EAN: 5028252523158
Varenr.: 5127739
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark
409 kr
Til butik
Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark billede

Produktinformation

Kraften til at makulere mere! Rexel Momentum S206 makuleringsmaskine - P2, strimmelmakulering 6 mm stykker, 9 liter beholder kapacitet 75 x A4 ark. - Makulerer op til 6 ark papir på en gang - Standard makulerings-sikkerhedsniveau med P2, strimmelmakulering 6 mm stykker - Makuler flere papirer i en længere periode med 2 minutters konstant drifttid - 9 liter beholder med kapacitet på 75 A4 ark...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2104568EU
EAN: 5028252523158
Varenr.: 2697325
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Momentum S206 P2 9 Liter
444,71 kr
Til butik
Makulator Rexel Momentum S206 P2 9 Liter billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Rexel Model: Momentum S206 Sikkerhedsniveau: P2 Makuleringstype: Strimmelmakulering Arkkapacitet: 6 A4 sider Beholder i liter: 9 liter Drifttid: 2 minutter Støjniveau: 72 db 3 hurtige: Egnet til 1 bruger, hvilket gør den ideel til hjem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulatorer
EAN: 5028252523158
Varenr.: 1124200
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Momentum Makulator Strip-snit 6 mm
447 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Momentum S206 P2
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK408 kr447 krKøb
2Proshop DK409 kr448 krKøb
3Hertels Boresko444,71 kr444,71 krKøb
4CompuMail DK447 kr447 krKøb
5Dustin DK499 kr585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark i 173 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 424 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Rexel Momentum S206 makulator, P2, strimmelmakulering 6 mm, 6 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026408 kr17 kr (4%)
22. maj 2026391 kr53,71 kr (12%)
19. maj 2026444,71 kr
16. maj 2026444 kr
19. apr. 2026444,71 kr9,29 kr (2%)
18. apr. 2026454 kr9,29 kr (2%)
17. apr. 2026444,71 kr9,29 kr (2%)
16. apr. 2026454 kr9,29 kr (2%)
13. mar. 2026444,71 kr51,71 kr (13%)
23. feb. 2026393 kr36 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret