Gå til hovedindhold

Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252523219
Pris fra 505 krtil 847,55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 342,55 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 419 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 505 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Momentum X308 krydsmakulering 5x42 mm (P-3)
505 kr
Til butik
Makulator Rexel Momentum X308 krydsmakulering 5x42 mm (P-3) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulering
Farve: 2
Artikel nr.: 2104570EU
EAN: 5028252523219
Varenr.: 4915102
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark
505 kr
Til butik
Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark billede

Produktinformation

Kraften til at makulere mere! Rexel Momentum X308 makuleringsmaskine. Makulatoren makulerer op til 8 ark papir på en gang til P3 krydsmakuleringsstukker 5x42 mm, 15 liter beholder kapacitet 100 x A4 ark. - Godt sikkerhedsniveau med P3, krydsmakulering 5x42 mm stykker - Makuler flere papirer i en længere periode med 3 minutters konstant drifttid - Makulerer let adskillige dokumenter - også med hæfteklammer og papirclips i hjørnerne - 15 liter beholder med kapacitet på 100 A4 ark...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2104570EU
EAN: 5028252523219
Varenr.: 2688048
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Momentum X308 P3 15 Liter
634,69 kr
Til butik
Makulator Rexel Momentum X308 P3 15 Liter billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Rexel Model: Momentum X308 Sikkerhedsniveau: P3 Makuleringstype: Krydsmakulering Arkkapacitet: 8 A4 sider Beholder i liter: 15 liter Drifttid: 3 minutter Støjniveau: 70 db 3 hurtige: Egnet til mindre kontorer og hjemmebrug. Ideel til a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulatorer
Farve: Sort
EAN: 5028252523219
Varenr.: 1609101
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Makuleringsmaskine Rexel, Momentum X308 P3
814,38 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Makulering Rexel Momentum X308
847,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK505 kr544 krKøb
2Proshop DK505 kr544 krKøb
3Hertels Boresko634,69 kr634,69 krKøb
4Nova Nordic A/S814,38 kr814,38 krKøb
5RedOffice Konpap847,55 kr847,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark i 183 dage. Laveste pris i perioden er 419 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 505 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Rexel Momentum X308 makulator, P3, krydsmakulering 5x42 mm, 8 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026505 kr34 kr (7%)
9. maj 2026471 kr34 kr (7%)
5. maj 2026505 kr86 kr (21%)
21. apr. 2026419 kr86 kr (17%)
13. apr. 2026505 kr16 kr (3%)
10. apr. 2026489 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026488 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026487 kr4 kr (1%)
7. apr. 2026483 kr4 kr (1%)
4. apr. 2026487 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret