Gå til hovedindhold

Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark,

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252523301
Pris fra 1.052 krtil 2.454 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.402 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark, og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1052 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark,
1.052 kr
Til butik
Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark, billede

Produktinformation

Rexel Momentum X410-SL Slimline har et slankt design, som gør den let at placere i lokalet. Makulatoren kan makulere op til 10 ark (80g) på en gang. - Gør makulering nemt og sikkert med Momentum X410-SL - Slankt design, som gør den let at placere under et skrivebord. - Rummelig affaldsbeholder, så du slipper for at tømme beholderen ofte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2104573EU
EAN: 5028252523301
Varenr.: 2716987
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Momentum X410-SL krydsmakulering 4x30 mm (P-4)
1.089 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makulator - Rexel Momentum X410-SL, krydsmakulering, sort/grå
1.289 kr
Til butik
Makulator - Rexel Momentum X410-SL, krydsmakulering, sort/grå billede

Produktinformation

Fordele ved makulator til kontorRexel Momentum X410-SL er en kompakt og effektiv makulator til hjemmekontor og mindre arbejdspladser. Den leverer krydsmakulering i størrelsen 4 × 28 mm, så dokumenter bliver gjort uigenkendelige. Med kapacitet til 10 ark ad gangen og en praktisk 23 l beholder kan du håndtere daglige makuleringsopgaver uden afbrydelser. Et klart vindue giver hurtigt overblik over fyldningsgraden.Nem og sikker dokumenthåndteringMaskinen har P-4 sikkerhedsniveau til papir og en anti-stop-funktion, der modvirker papirstop. Indføringsbredden på 22 cm gør det let at føre ark i standardformat igennem, og betjeningen er enkel via knapper på toppen. Designet i sort/grå passer diskret ind på kontoret.Makuleringstype: KrydsmakuleringSikkerhedsniveau (papir): P-4Snitstørrelse: 4 × 28 mmIndføringsbredde: 22 cmMakulering af papir: JaMakulering af hæfteklammer/paperclips: NejMakulering af kreditkort/cd’er: NejAnti-stop: JaKapacitet pr. indføring: 10 arkBeholdervolumen: 23 lVindue i beholder: JaBetjening: KnapperFarve: Sort/gråH × B × D: 37,5 × 25,5 × 37,0 cmVægt: 6,5 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulatorer
Vægt: 11.63g
EAN: 5028252523301
Varenr.: 1906535
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makulator - Rexel Momentum X410-SL, krydsmakulering, sort/grå
1.309 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Momentum X410-sl P4
1.399 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rexel Makulator X410-SL P4| Kryds
1.660,16 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Momentum Makulator Kryds snit 4 x 30 mm
2.454 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.052 kr1.052 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.089 kr1.089 krKøb
3Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
4Vivas DK1.309 kr1.478 krKøb
5Dustin DK1.399 kr1.485,25 krKøb
6RedOffice Konpap1.660,16 kr1.660,16 krKøb
7CompuMail DK2.454 kr2.454 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark,

PriceData har fulgt prisen på Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark, i 175 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.099 kr.

Den nuværende pris på 1.052 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark,. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Rexel Momentum X410-SL makulator, P4, krydsmakulering 4x30 mm, 10 ark, de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.052 kr37 kr (3%)
16. maj 20261.089 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.088 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.089 kr38 kr (4%)
10. maj 20261.051 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.052 kr36 kr (3%)
6. maj 20261.088 kr68 kr (6%)
5. maj 20261.156 kr67 kr (6%)
4. maj 20261.089 kr67 kr (6%)
1. maj 20261.156 kr68 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret