Gå til hovedindhold

Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision

RemingtonHårklippere og trimmereEAN: 5038061107289
Pris fra 247 krtil 419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Remington T-Series MB7000 s
247 kr
Til butik
Trymer Remington T-Series MB7000 s billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skægtrimmer
Farve: 3
Artikel nr.: 43266560100
EAN: 5038061107289
Varenr.: 6695196
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Skægtrimmer T-Series Ultimate Precision MB7000
251 kr
Til butik
REMINGTON Skægtrimmer T-Series Ultimate Precision MB7000 billede

Produktinformation

Trimmer, trådløs, Modificeret Cut-Away-design, 30 mm T-blad, Selvslibende skær, 7mm mikrodetaljeskær, Vendbart hoved- og detaljeblad, Præcisionskam med længdeindstillinger i trin på 0,5 mm fra 1 mm-5mm, 6 faste kamme markeret med millimeterlængdeindstillinger og barberkvaliteter fra 1,5 mm (0) til 15 mm (5), Op til 60 minutters drift, 100 % vandtæt, 3 års garanti, sort Hvis du vil opnå præcis kantning, fin detaljering og tæt trimning af dit skæg, hals og hårlinje, vil du elske T-series Ultimate præcisions-trimmeren. Den modificerede udskårne hals giver dig forbedret synlighed, og det vendbare T-blad sikrer tæt, præcis trimning for sikker og kontrolleret styling, hver gang.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: MB7000
EAN: 5038061107289
Varenr.: 3010221
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Trimmer MB7000
299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision
-51%353 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Remington T-Series MB7000 trådløs skægtrimmer
-8%369 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Remington T-Series MB7000 trådløs skægtrimmer
-7%389 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Trimmer MB7000
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
2Proshop DK251 kr290 krKøb
3CompuMail DK299 kr299 krKøb
4Teknikproffset DK353 kr402 krKøb
5Boligcenter DK369 kr369 krKøb
6Vivas DK389 kr458 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision

PriceData har fulgt prisen på Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision i 183 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 666 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 324 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Remington Skäggtrimmer MB7000 T-Series Ultimate Precision de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026247 kr4 kr (2%)
23. maj 2026251 kr8 kr (3%)
22. maj 2026259 kr6 kr (2%)
21. maj 2026265 kr10 kr (4%)
20. maj 2026275 kr3 kr (1%)
16. maj 2026278 kr7 kr (2%)
22. apr. 2026285 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026288 kr5 kr (2%)
20. apr. 2026293 kr8 kr (3%)
18. apr. 2026285 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret