Gå til hovedindhold

Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry

PhilipsHårklippere og trimmereEAN: 8720689029438
Pris fra 246 krtil 509 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 21. maj

Sammenlign priser på Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Philips BT3665/15
246 kr
Til butik
Trymer Philips BT3665/15 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skægtrimmer
Farve: 1
Artikel nr.: Z102075
EAN: 8720689029438
Varenr.: 24936613
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3000 Series BT3665 - trimmer - louros
246 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 3000 Series BT3665 Trimmer Sort
254 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,5 mm, Blad helt i metall BT3665/15
-37%295 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry
-18%309 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry
-18%329 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Skægtrimmer 3000 Series Skægtrimning med metalskær - BT3665/15
329 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 3000 Series BT3665 Trimmer Sort
349 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips - Trimmer Series 3000 - Bt3665
469,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skægtrimmer, 0,5 mm præcision, 40 længdeindstillinger
-14%509 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK246 kr285 krKøb
2Proshop DK246 kr285 krKøb
3CompuMail DK254 kr254 krKøb
4Teknikproffset DK295 kr344 krKøb
5Boligcenter DK309 kr309 krKøb
6Vivas DK329 kr408 krKøb
7Butik24 DK329 kr368 krKøb
8Ultrashop349 kr349 krKøb
9Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
10Estore DK509 kr509 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry

PriceData har fulgt prisen på Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry i 184 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Skægtrimmer Philips Series 3000 BT3665/15 - fuldmetalblade, 40 længder, Wet & Dry de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026246 kr8 kr (3%)
23. maj 2026238 kr5 kr (2%)
21. maj 2026233 kr1 kr (0%)
11. maj 2026234 kr23 kr (9%)
9. maj 2026257 kr4 kr (2%)
8. maj 2026261 kr28 kr (12%)
7. maj 2026233 kr12 kr (5%)
5. maj 2026245 kr1 kr (0%)
4. maj 2026246 kr13 kr (5%)
28. apr. 2026259 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret