Gå til hovedindhold

Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs

RemingtonHårklippere og trimmereEAN: 5038061105742
Pris fra 225 krtil 374,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 149,25 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5
-55%225 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 billede

Produktinformation

Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 er en fantastisk skægtrimmer. Skab dit perfekte look med Style Series B5-skægtrimmeren. De titaniumbelagte, selvslibende skær og teksturerede glidefaste greb sørger for behagelig, kontrolleret trimning. Det i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Hair Clippers & Trimmers
EAN: 5038061105742
Varenr.: 122362
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REMINGTON Skægtrimmer Style B5
225 kr
Til butik
REMINGTON Skægtrimmer Style B5 billede

Produktinformation

Hårklipper, trådløs, Præcis styling med det intuitive zoomhjul, justerbare kamme mellem 0,4 mm og 18 mm, 17 længdeindstillinger, titaniumbelagte blade, selvslibende skær, sort Skab dit perfekte look med Style Series B5-skægtrimmeren. De titaniumbelagte, selvslibende skær og teksturerede glidefaste greb sørger for behagelig, kontrolleret trimning. Det intuitive zoomhjul er konstrueret til både nøjagtighed og lethed, så du nemt kan skifte mellem hårlængder fra 0,4-18 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: REMINGTON
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: 43262560100
EAN: 5038061105742
Varenr.: 2910682
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Remington Skäggtrimmer MB5000 Style Seri
-32%272 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Remington Skäggtrimmer MB5000 Style Seri billede

Produktinformation

Style Series B5 skäggtrimmer har självslipande titaniumblad och har utformats för att kännas smidig mot huden och ge en bättre skärprestanda. Med 17 längdinställningar kan du justera din längd från 0,4mm upp till 18mm. Längderna är följande, utan kam: 0,4mm, 10 steg med 0,5mm intervaller upp till 5mm, 1 steg med 1mm mellan 5-6mm och 6 steg med 2mm intervaller från 6-18mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Remington
Kategori: Barbermaskiner og tilbehør
EAN: 5038061105742
Varenr.: 38-90176
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Remington Mb5000 Trimmer - Style Series B5
319,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Remington StyleSeries Beard Trimmer B5
324 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Remington MB5000 Skægtrimmer
329 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Remington Hårklipper B5
332 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs
354 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Remington MB5000 Style Series B5 Skægtrimmer
-25%374,25 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk225 kr225 krKøb
2Proshop DK225 kr264 krKøb
3Teknikproffset DK272 kr321 krKøb
4Gucca.dk319,95 kr319,95 krKøb
5Lyko DK324 kr324 krKøb
6Kai Berntsen ApS329 kr329 krKøb
7CompuMail DK332 kr332 krKøb
8NordicFeel DK354 kr354 krKøb
9Made4men Danmark374,25 kr374,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs

PriceData har fulgt prisen på Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs i 161 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 284 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 244 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Remington MB5000 Style Series Beard Trimmer B5 1 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 2026225 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026225 kr9 kr (4%)
2. apr. 2026234 kr10 kr (4%)
1. apr. 2026244 kr10 kr (4%)
31. mar. 2026254 kr10 kr (4%)
28. mar. 2026264 kr10 kr (4%)
26. mar. 2026274 kr10 kr (4%)
25. mar. 2026284 kr59 kr (26%)
21. mar. 2026225 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret