Gå til hovedindhold

Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15

PhilipsHårklippere og trimmereEAN: 8720689034203
Pris fra 358 krtil 669 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 358 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5000 Series BT5780 Trimmer Sort
358 kr
Til butik
Philips 5000 Series BT5780 Trimmer Sort billede

Produktinformation

Philips 5000 Series BT5780 - Trimmer - trådløs - dyb sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: BT5780/15
EAN: 8720689034203
Varenr.: 1003553717
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Philips BT5780/15
372 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Skægtrimmer 5000 Series BT5780 - deep black
382 kr
Til butik
Philips Skægtrimmer 5000 Series BT5780 - deep black billede

Produktinformation

Få nemt total præcision. Med selvslibende metalskær og en innovativ håropsamler skærper og forenkler vores trimmer din pleje. BeardSense-teknologi øger desuden effekten, præcis når du har brug for det. - Selvslibende skær i metal - Batteriindikator - 40 låsbare længdeindstillinger i trin på 0,2 mm - Håropsamler - BeardSense-teknologi - Ensartet trimning med Lift & Trim-kam - 100 % vandtæt - Ergonomisk greb - Op til 100 minutters brug uden ledning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: BT5780/15
EAN: 8720689034203
Varenr.: 3425291
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 5000 Series BT5780/15 Skægtrimmer
382 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15
-32%412 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Beard Trimmer 5000 Series BT5780/15
421 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5000 Series BT5780 Trimmer Sort
459 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Beard Trimmer 5000 Series BT5780/15 - skægtrimmer med hår-opsamler
539 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Beard Trimmer 5000 Series BT5780/15 - skægtrimmer med hår-opsamler
559 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips - Trimmer Series 5000 - Bt5780/15
609,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skægtrimmer med 0,2 mm præcisionstrin, metalblade
-13%669 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK358 kr358 krKøb
2CS MEGASTORE DK372 kr411 krKøb
3Proshop DK382 kr421 krKøb
4Komplett DK382 kr382 krKøb
5Teknikproffset DK412 kr471 krKøb
6Butik24 DK421 kr460 krKøb
7Ultrashop459 kr459 krKøb
8Boligcenter DK539 kr539 krKøb
9Vivas DK559 kr638 krKøb
10Gucca.dk609,95 kr609,95 krKøb
11Estore DK669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15

PriceData har fulgt prisen på Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 358 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Philips Skäggtrimmer Precisionssteg om 0,2 mm, Blad helt i metall BT5780/15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026358 kr1 kr (0%)
29. maj 2026357 kr1 kr (0%)
25. maj 2026358 kr24 kr (6%)
22. maj 2026382 kr7 kr (2%)
21. maj 2026375 kr7 kr (2%)
16. maj 2026382 kr29 kr (8%)
15. maj 2026353 kr4 kr (1%)
14. maj 2026357 kr12 kr (3%)
13. maj 2026369 kr23 kr (7%)
12. maj 2026346 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret