Gå til hovedindhold

VIEGA Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm

VIEGASanitetEAN: 4015211647599
Pris fra 728 krtil 851,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 123,25 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 715 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 728 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA T-stykke med SC 63 x 32 x 63mm
728 kr
Til butik
VIEGA T-stykke med SC 63 x 32 x 63mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647599
EAN: 4015211647599
Varenr.: 3344074
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm
840,39 kr
Til butik
Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm billede

Produktinformation

Raxofix fra Viega sætter helt nye standarder for rør systemer i kunststof Viega Raxofix er et innovativt, tryktabsminimeret rørledningssystem i kunststof (alupex) til drikkevands- og varmesystemer fordele ved raxofix.: pres uden kalibrering, en tidsbespar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kabler
EAN: 4015211647599
Varenr.: 15843718103375
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 63x32x63
851,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK728 kr767 krKøb
2EL-GROSSISTEN840,39 kr840,39 krKøb
3MaintainIt851,25 kr851,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm

PriceData har fulgt prisen på Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 715 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 997 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 852 kr.

Den nuværende pris på 728 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 63 x 32 x 63 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026728 kr77 kr (10%)
18. maj 2026805 kr2 kr (0%)
16. maj 2026807 kr2 kr (0%)
15. maj 2026805 kr2 kr (0%)
13. maj 2026807 kr17 kr (2%)
12. maj 2026790 kr17 kr (2%)
11. maj 2026807 kr33 kr (4%)
2. maj 2026774 kr7,01 kr (1%)
1. maj 2026781,01 kr7,01 kr (1%)
21. apr. 2026774 kr59 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret