Gå til hovedindhold

VIEGA Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm

VIEGASanitetEAN: 4015211647230
Pris fra 841 krtil 952,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 111,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 841 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA T-stykke med SC 63 x 1 x 63mm
841 kr
Til butik
VIEGA T-stykke med SC 63 x 1 x 63mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647230
EAN: 4015211647230
Varenr.: 3344052
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm
939,66 kr
Til butik
Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm billede

Produktinformation

Raxofix fra Viega sætter helt nye standarder for rør systemer i kunststof Viega Raxofix er et innovativt, tryktabsminimeret rørledningssystem i kunststof (alupex) til drikkevands- og varmesystemer fordele ved raxofix.: pres uden kalibrering, en tidsbespar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kabler
EAN: 4015211647230
Varenr.: 15843718594895
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 63x1x63
952,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK841 kr880 krKøb
2EL-GROSSISTEN939,66 kr939,66 krKøb
3MaintainIt952,5 kr952,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm

PriceData har fulgt prisen på Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 841 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 929 kr.

Den nuværende pris på 841 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 63 x 1" x 63 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026841 kr58 kr (6%)
11. maj 2026899 kr17 kr (2%)
9. maj 2026882 kr8,77 kr (1%)
7. maj 2026873,23 kr8,77 kr (1%)
6. maj 2026882 kr8,77 kr (1%)
23. apr. 2026873,23 kr8,77 kr (1%)
22. apr. 2026882 kr8,77 kr (1%)
19. apr. 2026873,23 kr8,77 kr (1%)
18. apr. 2026882 kr8,77 kr (1%)
15. apr. 2026873,23 kr8,77 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret