Gå til hovedindhold

Viega Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm

ViegaSanitetEAN: 4015211647544
Pris fra 531 krtil 581,85 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50,85 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 477 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 531 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA T-stykke med SC 50 x 25 x 50mm
531 kr
Til butik
VIEGA T-stykke med SC 50 x 25 x 50mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647544
EAN: 4015211647544
Varenr.: 3344071
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm
553,64 kr
Til butik
Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm billede

Produktinformation

Raxofix fra Viega sætter helt nye standarder for rør systemer i kunststof Viega Raxofix er et innovativt, tryktabsminimeret rørledningssystem i kunststof (alupex) til drikkevands- og varmesystemer fordele ved raxofix.: pres uden kalibrering, en tidsbespar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kabler
EAN: 4015211647544
Varenr.: 15841519042895
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 50x25x50
561,25 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Raxofix T-Stykke 50X25X50
581,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK531 kr570 krKøb
2EL-GROSSISTEN553,64 kr553,64 krKøb
3MaintainIt561,25 kr561,25 krKøb
4Billigelogvvs.dk581,85 kr581,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm

PriceData har fulgt prisen på Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 477 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 688 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 559 kr.

Den nuværende pris på 531 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 50 x 25 x 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026531 kr22,64 kr (4%)
11. maj 2026553,64 kr30,64 kr (6%)
9. maj 2026523 kr8,47 kr (2%)
7. maj 2026514,53 kr8,47 kr (2%)
6. maj 2026523 kr8,47 kr (2%)
21. apr. 2026514,53 kr37,53 kr (8%)
15. apr. 2026477 kr10 kr (2%)
5. apr. 2026487 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026488 kr36 kr (7%)
20. mar. 2026524 kr9,47 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret