Gå til hovedindhold

Viega Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm

ViegaSanitetEAN: 4015211647568
Pris fra 635 krtil 672,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 567 kr 21. maj

Sammenlign priser på Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 635 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA T-stykke med SC 50 x 40 x 50mm
635 kr
Til butik
VIEGA T-stykke med SC 50 x 40 x 50mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647568
EAN: 4015211647568
Varenr.: 5116351
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Raxofix T-Stykke 50X40X50
651,64 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm
663,94 kr
Til butik
Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm billede

Produktinformation

Raxofix fra Viega sætter helt nye standarder for rør systemer i kunststof Viega Raxofix er et innovativt, tryktabsminimeret rørledningssystem i kunststof (alupex) til drikkevands- og varmesystemer fordele ved raxofix.: pres uden kalibrering, en tidsbespar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kabler
EAN: 4015211647568
Varenr.: 15843719676239
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 50x40x50
672,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK635 kr674 krKøb
2Billigelogvvs.dk651,64 kr651,64 krKøb
3EL-GROSSISTEN663,94 kr663,94 krKøb
4MaintainIt672,5 kr672,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm

PriceData har fulgt prisen på Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm i 149 dage. Laveste pris i perioden er 567 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 788 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 631 kr.

Den nuværende pris på 635 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 50 x 40 x 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026635 kr68 kr (12%)
21. maj 2026567 kr12 kr (2%)
20. maj 2026579 kr75 kr (11%)
12. maj 2026654 kr28 kr (4%)
11. maj 2026626 kr11 kr (2%)
2. maj 2026615 kr2,05 kr (0%)
1. maj 2026617,05 kr2,05 kr (0%)
22. apr. 2026615 kr11 kr (2%)
21. apr. 2026604 kr37 kr (7%)
15. apr. 2026567 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret