Gå til hovedindhold

Viega Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm

ViegaSanitetEAN: 4015211647483
Pris fra 427 krtil 465,77 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,77 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 385 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 427 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA T-stykke med SC 40 x 20 x 40mm
427 kr
Til butik
VIEGA T-stykke med SC 40 x 20 x 40mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 647483
EAN: 4015211647483
Varenr.: 3344068
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm
443,19 kr
Til butik
Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm billede

Produktinformation

Raxofix fra Viega sætter helt nye standarder for rør systemer i kunststof Viega Raxofix er et innovativt, tryktabsminimeret rørledningssystem i kunststof (alupex) til drikkevands- og varmesystemer fordele ved raxofix.: pres uden kalibrering, en tidsbespar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Kabler
EAN: 4015211647483
Varenr.: 15841283244367
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Raxofix t-stykke 40x20x40
452,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Raxofix T-Stykke 40X20X40
465,77 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK427 kr466 krKøb
2EL-GROSSISTEN443,19 kr443,19 krKøb
3MaintainIt452,5 kr452,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk465,77 kr465,77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm

PriceData har fulgt prisen på Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 385 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 550 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 451 kr.

Den nuværende pris på 427 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Raxofix t-stykke med sc 40 x 20 x 40 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026427 kr16,19 kr (4%)
13. maj 2026443,19 kr23,19 kr (6%)
9. maj 2026420 kr8,12 kr (2%)
7. maj 2026411,88 kr8,12 kr (2%)
6. maj 2026420 kr8,12 kr (2%)
21. apr. 2026411,88 kr26,88 kr (7%)
15. apr. 2026385 kr26,88 kr (7%)
25. mar. 2026411,88 kr20,88 kr (5%)
21. mar. 2026391 kr30 kr (7%)
20. mar. 2026421 kr9,12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret