Gå til hovedindhold

Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort

CorsairRAMEAN: 0843591069632
Pris fra 688 krtil 1.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.131 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 687 kr 30. maj

Sammenlign priser på Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 688 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 2400MHz CL16 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
688 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 2400MHz CL16 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR4 - modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 2400 MHz / PC4-19200 - CL16 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMSX16GX4M1A2400C16
EAN: 0843591069632
Varenr.: 992945114
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 2400MHz CL16 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
879 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 2400MHz CL16 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance DDR4 16GB 2400MHz CL16 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN er det ideelle valg til opgradering af din bærbare computer eller mindre systemer. Med en kapacitet på 16 GB og en hastighed på 2400 MHz leverer denne hukommelsesmodul en solid ydeevne, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
EAN: 0843591069632
Varenr.: 78510
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort
1.271 kr
Til butik
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 1 x 16GB (Single Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 2400 MHz (MT/s) / PC4-19200, CAS Latency: 16-16-16-39, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMSX16GX4M1A2400C16
EAN: 0843591069632
Varenr.: 2636200
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Vengeance 16gb 2400mhz Ddr4 260-pin So-dimm
1.374 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar - Corsair Vengeance DDR4 SO-DIMM 2400 MHz 16 GB (1x16 GB) CL16
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar - Corsair Vengeance DDR4 SO-DIMM 2400 MHz 16 GB (1x16 GB) CL16
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK688 kr688 krKøb
2Ultrashop879 kr879 krKøb
3Proshop DK1.271 kr1.271 krKøb
4Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort

PriceData har fulgt prisen på Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort i 30 dage. Laveste pris i perioden er 687 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.197 kr.

Den nuværende pris på 688 kr er 43% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Corsair Vengeance SODIMM DDR4-2400 - 16GB - CL16 - Single Channel (1 pcs) - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026688 kr1 kr (0%)
30. maj 2026687 kr1 kr (0%)
28. maj 2026688 kr575 kr (46%)
27. maj 20261.263 kr32 kr (3%)
26. maj 20261.231 kr13 kr (1%)
25. maj 20261.244 kr19 kr (2%)
24. maj 20261.263 kr19 kr (2%)
22. maj 20261.244 kr19 kr (2%)
20. maj 20261.263 kr59 kr (4%)
18. maj 20261.322 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret