Gå til hovedindhold

On the Spot Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid

On the SpotLamperEAN: 5709276815695
Pris fra 38 krtil 44 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 26. maj

Sammenlign priser på Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot, hvid
38 kr
Til butik
On The Spot påbygningsring for møbelspot, hvid billede

Produktinformation

Påbygningsring til One The Spot møbelspot Påbygningsringen kan du vælge at bruge, hvis du ikke ønsker at bore hul i dit køkkenskab. Skruer medfølger.

Produktspecifikationer

Mærke: On the Spot
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 80 mm
EAN: 5709276815695
Varenr.: 4242669263
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot i hvid
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid
39,46 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot i hvid
41 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot, hvid
42 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot, hvid
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk38 kr38 krKøb
2LavprisEl38 kr38 krKøb
3EL-GROSSISTEN39,46 kr39,46 krKøb
4LavprisVVS41 kr41 krKøb
5BilligVVS DK42 kr42 krKøb
6Greenline44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 38 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202638 kr3 kr (9%)
26. maj 202635 kr3 kr (8%)
24. maj 202638 kr3 kr (9%)
17. maj 202635 kr1 kr (3%)
16. maj 202636 kr1 kr (3%)
12. maj 202635 kr1 kr (3%)
11. maj 202636 kr1 kr (3%)
3. mar. 202635 kr1 kr (3%)
3. feb. 202634 kr2 kr (6%)
1. feb. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret