Gå til hovedindhold

Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid

NordtronicLamperEAN: 5704629031210
Pris fra 22,6 krtil 44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 21,4 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.6 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Påbygningsring til Alina/Gabriella mat hvid
22,6 kr
Til butik
Påbygningsring til Alina/Gabriella mat hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Diverse
Farve: 1
Artikel nr.: 3121
EAN: 5704629031210
Varenr.: 5088292
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid
-9%29 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid
30 kr
Til butik
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid billede

Produktinformation

Nordtronic er nytænkende i deres udvikling af intelligente monteringsløsninger, samt vil være på forkant med fremtidens energibesparende krav for højre bæredygtighed.Denne påbygningsring til Alina og Gabriella LED downlight er designet for at muliggøre mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 70 mm diameter x 18.2 mm height
EAN: 5704629031210
Varenr.: 6242031213
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid
31 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nordtronic 3121 - Alina påbygningsring, mat hvid
32 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid
33 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Påbygningsring til Alina LED møbelspot i mat hvid
35,19 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Påbygningsring til Alina LED møbelspot i mat hvid
35,19 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Påbygningsring til Alina og Gabriella, mat hvid
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK22,6 kr61,6 krKøb
2Greenline29 kr29 krKøb
3LavprisEl30 kr30 krKøb
4LampeGuru.dk31 kr31 krKøb
5Elvvs.dk32 kr32 krKøb
6BilligVVS DK33 kr33 krKøb
7EL-GROSSISTEN35,19 kr35,19 krKøb
8EL-NETSALG35,19 kr35,19 krKøb
9Proshop DK44 kr83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 22,6 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 22,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202622,6 kr7,4 kr (25%)
6. mar. 202630 kr
3. mar. 202629,75 kr
6. feb. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret