Gå til hovedindhold

Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål

NordtronicLamperEAN: 5704629031227
Pris fra 31 krtil 44 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål
-9%31 kr
Før 34 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål billede

Produktinformation

Påbygningsring til Nordtronic Gabriella og Alina, så de kan monteres uden på et skab.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: brushed aluminum
Størrelse: 70mm diameter x 18.2mm height
EAN: 5704629031227
Varenr.: 6242031226
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål
31 kr
Til butik
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål billede

Produktinformation

Nordtronic er nytænkende i deres udvikling af intelligente monteringsløsninger, samt vil være på forkant med fremtidens energibesparende krav for højre bæredygtighed.Denne påbygningsring til Alina og Gabriella LED downlight er designet for at muliggøre mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: brushed aluminum
Størrelse: 70mm diameter x 18.2mm height
EAN: 5704629031227
Varenr.: 6242031226
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål
32 kr
Til butik
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål billede

Produktinformation

Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella i børstet stålMed denne påbygningsring til Nordtronic LED møbelspots får du mulighed for at montere både Alina og Gabrialle LED spots på en overflade som f.eks. under dine overskabe i køkkenet. Passer til Ali...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: brushed aluminum
Størrelse: 70mm diameter x 18.2mm height
EAN: 5704629031227
Varenr.: 6242031226
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nordtronic 3122 - Alina påbygningsring, børstet alu.
32 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Påbygningsring til Alina/Gabriella LED møbelspot i børstet
35,19 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Påbygningsring til Alina/Gabriella LED møbelspot i børstet
35,19 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål
37 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Påbygningsring til Alina og Gabriella, børstet alu
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline31 kr31 krKøb
2LavprisEl31 kr31 krKøb
3LampeGuru.dk32 kr32 krKøb
4Elvvs.dk32 kr32 krKøb
5EL-GROSSISTEN35,19 kr35,19 krKøb
6EL-NETSALG35,19 kr35,19 krKøb
7BilligVVS DK37 kr37 krKøb
8Proshop DK44 kr83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål i 162 dage. Laveste pris i perioden er 30,5 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nordtronic påbygningsring til Alina/Gabriella møbelspot, børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202631 kr1 kr (3%)
2. mar. 202632 kr1 kr (3%)
1. mar. 202633 kr2 kr (6%)
25. feb. 202631 kr1 kr (3%)
14. feb. 202632 kr2 kr (6%)
8. feb. 202634 kr
6. feb. 202633,75 kr
5. feb. 202634 kr
30. jan. 202633,75 kr
29. jan. 202633 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret