Gå til hovedindhold

On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål

On the SpotLamperEAN: 5709276815725
Pris fra 36 krtil 41 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 26. maj

Sammenlign priser på On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot, børstet stål
36 kr
Til butik
On The Spot påbygningsring for møbelspot, børstet stål billede

Produktinformation

Påbygningsring til One The Spot møbelspot Påbygningsringen kan du vælge at bruge, hvis du ikke ønsker at bore hul i dit køkkenskab. Skruer medfølger.

Produktspecifikationer

Mærke: On the Spot
Kategori: Lamper & spots
Farve: brushed steel
Størrelse: Ø80 mm
EAN: 5709276815725
Varenr.: 4242669276
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot, børstet stål
38 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål
38 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Påbygningsring Ø80mm for On Cabinet downlight, Børstet
39,46 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
On The Spot påbygningsring for møbelspot, børstet stål
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK36 kr36 krKøb
2LampeGuru.dk38 kr38 krKøb
3LavprisEl38 kr38 krKøb
4LavprisVVS38 kr38 krKøb
5EL-GROSSISTEN39,46 kr39,46 krKøb
6Greenline41 kr41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål

PriceData har fulgt prisen på On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for On The Spot påbygningsring for møbelspot i børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202636 kr1 kr (3%)
26. maj 202635 kr1 kr (3%)
24. maj 202636 kr1 kr (3%)
17. maj 202635 kr1 kr (3%)
16. maj 202636 kr1 kr (3%)
12. maj 202635 kr1 kr (3%)
11. maj 202636 kr1 kr (3%)
3. mar. 202635 kr1 kr (3%)
3. feb. 202634 kr2 kr (6%)
5. dec. 202536 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret