Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid

Patriot MemoryUSB-flashdrevEAN: 0814914028582
Pris fra 957 krtil 1.097 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 577 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 957 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid
957 kr
Til butik
Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid billede

Produktinformation

Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 2

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PEF1TBRPMW32U
EAN: 0814914028582
Varenr.: 999048287
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Patriot Rage Prime 1 TB - 600 MB/s, USB 3.2 Gen 2
1.069 kr
Til butik
USB stik Patriot Rage Prime 1 TB - 600 MB/s, USB 3.2 Gen 2 billede

Produktinformation

Kraftfuldt USB stik til hurtig filhåndteringRage Prime fra Patriot er et kompakt og hurtigt USB stik 1 TB, ideelt til store foto- og videofiler, spil eller dokumenter. Med læsehastighed op til 600 MB/s og USB 3.2 Gen 2 får du smidig overførsel og en responsiv oplevelse - perfekt til både arbejde og fritid. Det capless design gør det nemt at bruge på farten.Hvem er det til?Til dig der vil have en pålidelig løsning med høj kapacitet i lommestørrelse. Plug-and-play gør det enkelt at komme i gang uden installation, og den hvide/sorte enhed vejer kun 8,2 g - let at have med overalt.Kapacitet: 1 TBUSB-version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)Læsehastighed: op til 600 MB/sPlug and Play: JaStrøm: USB-drevetFarve: HvidMål (H × B × D): 5,3 × 2,1 × 1,0 cmVægt: 8,2 g...

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.03g
EAN: 0814914028582
Varenr.: 1895488
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Patriot Rage Prime 1 TB - 600 MB/s, USB 3.2 Gen 2
1.089 kr
Til butik
USB stik Patriot Rage Prime 1 TB - 600 MB/s, USB 3.2 Gen 2 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.03g
EAN: 0814914028582
Varenr.: 1895488
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Supersonic RAGE Prime - 1TB - USB Stick
1.097 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK957 kr957 krKøb
2Boligcenter DK1.069 kr1.069 krKøb
3Vivas DK1.089 kr1.168 krKøb
4Proshop DK1.097 kr1.097 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid

PriceData har fulgt prisen på Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 565 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 1.237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 819 kr.

Den nuværende pris på 957 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Patriot Supersonic RAGE Prime 1TB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026957 kr1 kr (0%)
31. maj 2026958 kr3 kr (0%)
25. maj 2026955 kr114 kr (11%)
23. maj 20261.069 kr25 kr (2%)
22. maj 20261.044 kr25 kr (2%)
19. maj 20261.019 kr15 kr (1%)
14. maj 20261.004 kr97 kr (11%)
13. maj 2026907 kr62 kr (6%)
8. maj 2026969 kr18 kr (2%)
7. maj 2026951 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret