Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2

Patriot MemoryUSB-flashdrevEAN: 0814914028568
Pris fra 315 krtil 459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Supersonic RAGE Prime 250GB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid
315 kr
Til butik
Patriot Supersonic RAGE Prime 250GB USB 3.2 Gen 2 USB stick Sort Hvid billede

Produktinformation

Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PEF250GRPMW32U
EAN: 0814914028568
Varenr.: 999048285
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Supersonic RAGE Prime - 250GB - USB Stick
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Patriot Rage Prime 256 GB - USB 3.2 Gen 2, op til 600 MB/s
439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Patriot Rage Prime 256 GB - USB 3.2 Gen 2, op til 600 MB/s
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK315 kr315 krKøb
2CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
3Proshop DK399 kr438 krKøb
4Boligcenter DK439 kr439 krKøb
5Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 567 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for Patriot Supersonic RAGE Prime - USB flashdrive - 250 GB - USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026315 kr1 kr (0%)
16. maj 2026314 kr30 kr (9%)
15. maj 2026344 kr1 kr (0%)
14. maj 2026343 kr1 kr (0%)
13. maj 2026344 kr83 kr (19%)
7. maj 2026427 kr97 kr (29%)
6. maj 2026330 kr32 kr (11%)
4. maj 2026298 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026297 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026298 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret