Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

Patriot MemoryUSB-flashdrevEAN: 4711378428858
Pris fra 565 krtil 1.049 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 484 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 565 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Supersonic Rage R550 1TB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort
565 kr
Til butik
Patriot Supersonic Rage R550 1TB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort billede

Produktinformation

Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PE1TR550DSAD
EAN: 4711378428858
Varenr.: 1002407341
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C
600 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Patriot Supersonic Rage R550 1TB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort
729 kr
Til butik
Patriot Supersonic Rage R550 1TB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort billede

Produktinformation

Patriot Supersonic Rage R550 1TB USB Stick - Sort Oplev hastighed og kapacitet med Patriot Supersonic Rage R550 1TB USB stick. Denne kraftfulde USB 3.2 Gen 1 USB-C-enhed leverer lynhurtige overførelseshastigheder, hvilket gør det muligt at flytte store...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Thunderbolt Kabler
EAN: 4711378428858
Varenr.: 120445
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Supersonic Rage R550 - 1TB - USB Stick
1.011 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Patriot Rage R550 1 TB - USB-A + USB-C med drejedesign, sort
1.029 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Patriot Rage R550 1 TB - USB-A + USB-C med drejedesign, sort
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK565 kr565 krKøb
2CS MEGASTORE DK600 kr639 krKøb
3Ultrashop729 kr729 krKøb
4Proshop DK1.011 kr1.050 krKøb
5Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
6Vivas DK1.049 kr1.128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

PriceData har fulgt prisen på Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C i 181 dage. Laveste pris i perioden er 565 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 885 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 809 kr.

Den nuværende pris på 565 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 1 TB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. mar. 2026565 kr163 kr (22%)
15. mar. 2026728 kr21 kr (3%)
14. mar. 2026749 kr13 kr (2%)
28. feb. 2026762 kr3 kr (0%)
1. feb. 2026759 kr74 kr (11%)
31. jan. 2026685 kr3 kr (0%)
30. jan. 2026688 kr5 kr (1%)
29. jan. 2026693 kr92 kr (12%)
28. jan. 2026785 kr4 kr (1%)
25. jan. 2026789 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret