Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort

Patriot MemoryUSB-flashdrevEAN: 4711378428810
Pris fra 130 krtil 240 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort
130 kr
Til butik
Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort billede

Produktinformation

Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PE64GR550DSAD
EAN: 4711378428810
Varenr.: 1002407345
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Patriot Rage R550 64 GB - USB-A/USB-C, drejebeskyttelse, sort
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB stik Patriot Rage R550 64 GB - USB-A/USB-C, drejebeskyttelse, sort billede

Produktinformation

Fleksibelt USB stik med USB-A og USB-CPatriot Rage R550 er et smart og alsidigt USB stik på 64 GB, perfekt til hurtig deling af filer mellem computer, laptop og andre enheder. Med både USB Type‑A og USB Type‑C i samme stik kan du nemt skifte mellem nyere og ældre porte uden adaptere. Det slanke, sorte design har en drejemekanisme, der beskytter stikket, når du er på farten.Hurtig og nem lagring til hverdagenMed læsehastigheder op til 100 MB/s får du smidig adgang til dokumenter, fotos og video. Stikket fungerer på tværs af Windows, macOS og Linux, så du kan arbejde uden besvær - derhjemme, på studiet eller på kontoret.Kapacitet: 64 GBGrænseflade: USB Type‑A / USB Type‑CLæsehastighed: Op til 100 MB/sDesign: Drejbar beskyttelseFarve: SortUnderstøttede OS: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6 eller nyere, Linux 2.4 eller nyereLængde: 7,0 cmBredde: 1,7 cmHøjde: 1,0 cmSikkerhed: Ingen adgang via PIN, fingeraftryk eller adgangskodePakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.04g
EAN: 4711378428810
Varenr.: 1902238
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Patriot Rage R550 64 GB - USB-A/USB-C, drejebeskyttelse, sort
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB stik Patriot Rage R550 64 GB - USB-A/USB-C, drejebeskyttelse, sort billede

Produktinformation

Fleksibelt USB stik med USB-A og USB-CPatriot Rage R550 er et smart og alsidigt USB stik på 64 GB, perfekt til hurtig deling af filer mellem computer, laptop og andre enheder. Med både USB Type‑A og USB Type‑C i samme stik kan du nemt skifte mellem nyere og ældre porte uden adaptere. Det slanke, sorte design har en drejemekanisme, der beskytter stikket, når du er på farten.Hurtig og nem lagring til hverdagenMed læsehastigheder op til 100 MB/s får du smidig adgang til dokumenter, fotos og video. Stikket fungerer på tværs af Windows, macOS og Linux, så du kan arbejde uden besvær - derhjemme, på studiet eller på kontoret.Kapacitet: 64 GBGrænseflade: USB Type‑A / USB Type‑CLæsehastighed: Op til 100 MB/sDesign: Drejbar beskyttelseFarve: SortUnderstøttede OS: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6 eller nyere, Linux 2.4 eller nyereLængde: 7,0 cmBredde: 1,7 cmHøjde: 1,0 cmSikkerhed: Ingen adgang via PIN, fingeraftryk eller adgangskodePakkens indhold: 1 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.04g
EAN: 4711378428810
Varenr.: 1902238
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Supersonic Rage R550 - 64GB - USB Stick
240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK130 kr130 krKøb
2Boligcenter DK209 kr209 krKøb
3Vivas DK229 kr308 krKøb
4Proshop DK240 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort

PriceData har fulgt prisen på Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Patriot Supersonic Rage R550 64GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026130 kr1 kr (1%)
2. maj 2026129 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026130 kr250 kr (66%)
19. apr. 2026380 kr250 kr (192%)
13. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026129 kr10 kr (7%)
8. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026139 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026140 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret