Gå til hovedindhold

Patriot Memory Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort

Patriot MemoryUSB-flashdrevEAN: 4711378428841
Pris fra 502 krtil 639 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 502 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort
502 kr
Til butik
Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort billede

Produktinformation

Patriot Supersonic Rage R550 - USB flashdrive - 512 GB - USB 3.2 Gen 1 / USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PE512GR550DSAD
EAN: 4711378428841
Varenr.: 1002407344
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Supersonic Rage R550 - 512GB - USB Stick
568 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Patriot Rage R550 512 GB - USB-A & USB-C, swivel, sort
619 kr
Til butik
USB stik Patriot Rage R550 512 GB - USB-A & USB-C, swivel, sort billede

Produktinformation

Fleksibelt USB stik med dobbelt stiktypePatriot Rage R550 er et praktisk og pladsstærkt USB stik 512 GB, perfekt til dig der vil flytte filer mellem computer, laptop og nyere enheder. Med både USB-A og USB-C kan du nemt tilslutte på tværs af porte uden adaptere, og det drejelige (swivel) design beskytter stikkene, når du er på farten.Hurtig adgang til dine filerFå smidig hverdag med læsehastigheder op til 100 MB/s. Ideelt til dokumenter, billeder og videoer, som skal deles hurtigt. Det kompakte, sorte design gør det nemt at have med i nøglebundtet eller tasken.Kapacitet: 512 GBGrænseflade: USB Type-A / USB Type-CLæsehastighed: Op til 100 MB/sDrejeligt design: JaUnderstøttede systemer: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6 eller nyere, Linux 2.4 eller nyereFarve: SortMål: 7,0 × 1,7 × 1,0 cm (L × B × H)Antal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.04g
EAN: 4711378428841
Varenr.: 1956198
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Patriot Rage R550 512 GB - USB-A & USB-C, swivel, sort
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK502 kr502 krKøb
2Proshop DK568 kr607 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort

PriceData har fulgt prisen på Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 348 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 733 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 502 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Patriot Supersonic Rage R550 512GB USB 3.2 Gen 1 / USB-C USB stick Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026502 kr2 kr (0%)
29. maj 2026500 kr2 kr (0%)
25. maj 2026502 kr17 kr (3%)
23. maj 2026519 kr1 kr (0%)
22. maj 2026520 kr2 kr (0%)
20. maj 2026518 kr1 kr (0%)
17. maj 2026519 kr4 kr (1%)
15. maj 2026515 kr1 kr (0%)
14. maj 2026514 kr19 kr (4%)
13. maj 2026495 kr38 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret