Gå til hovedindhold

PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685026812
Pris fra 169 krtil 335 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover med kickstand - PanzerGlass CARE, transparent
-27%169 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover med kickstand - PanzerGlass CARE, transparent billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent w. K...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685026812
Varenr.: 1815057
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover med kickstand - PanzerGlass CARE, transparent
-25%189 kr
Før 252 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent w. K
199 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent w. K billede

Produktinformation

Oplev det stilfulde og funktionelle CARE by PanzerGlass Feature Case i transparent design. Dette etui, med varenummer 5715685026812, tilbyder en robust beskyttelse af din enhed uden at gå på kompromis med udseendet. Det gennemsigtige materiale fremhæver t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: skal sorteres
EAN: 5715685026812
Varenr.: 106397
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - for Apple iPhone 17 Pro
202,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro
210 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Feature Case Transparent w. Kickstand & MagSafe iPhone 17 Pro
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Care Feature Case Kickstand/magsafe Iphone 17 Pro Transparent
294 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass® Feature Case Transparent w. K
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK169 kr169 krKøb
2Vivas DK189 kr258 krKøb
3Ultrashop199 kr199 krKøb
4CS MEGASTORE DK202,95 kr241,95 krKøb
5Teknikproffset DK210 kr259 krKøb
6Proshop DK259 kr298 krKøb
7Dustin DK294 kr380,25 krKøb
8CompuMail DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 237,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for PanzerGlass CARE Feature Case, gennemsigtig med støttefod og MagSafe – iPhone 17 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026169 kr20 kr (11%)
5. maj 2026189 kr30 kr (14%)
28. apr. 2026219 kr1,95 kr (1%)
27. apr. 2026220,95 kr1,95 kr (1%)
24. apr. 2026219 kr1,95 kr (1%)
23. apr. 2026220,95 kr8,05 kr (4%)
8. apr. 2026229 kr8,95 kr (4%)
7. apr. 2026237,95 kr8,95 kr (4%)
22. mar. 2026229 kr8,95 kr (4%)
21. mar. 2026237,95 kr8,95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret