Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685004681
Pris fra 79 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE til iPhone 16 Pro - grøn
-36%79 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE til iPhone 16 Pro - grøn billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE Fashionable Case - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - grøn - for Apple iPhone 16 ProFearlessly Fashionable, BABY!Testet op til 1,2 meterTestet fra en faldhøjde på 1,2 meter.Slim designNyd elegant design og beskyttelse uden at gå på kompromis med stil eller funktionalitet.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Kompatibel med trådløs opladningDu kan beholde coveret på og stadig oplade din enhed trådløst. Slut med bekymringer.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.GenereltFarve: Skarpt grønMateriale: Genbrugt plastikPakkedetaljer: HængeboksProduktgenbrugt indhold: 100 % - lavet af genbrugt plastikBæretaskeAnbefalet brug: Til mobiltelefonBeskyttelse: RidseresistentgulningsbeskyttelsedropbeskyttelsestødresistentEgenskaber: Trådløs opladningssupportforbedret kamerabeskyttelsetyndt design...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.07g
EAN: 5715685004681
Varenr.: 1818435
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Pro Grøn
81 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Pro Grøn billede

Produktinformation

A beautiful protective case for the fearlessly fashionable. Protect your tech in style with CARE by PanzerGlass®, where elegance meets sustainability, protection, and personality. Our high-quality cases are designed to be an extension of your outfit, pushing the boundaries of protective phone cases while keeping you ahead of the fashion curve. , Care by PanzerGlass® complements your personal style, ensuring you stand out with every look. The slim design and smooth grip offer the perfect balance of sleek aesthetics and comfort, making your device a joy to hold. Meanwhile, enhanced camera protection means you can safeguard your memories without compromising on style. We don’t just care about trends, we care about the planet. We’re taking action that matters, which means every case is made from recycled materials and we back our environmental initiatives with transparent documentation, so you can trust our claims. DARE TO CARE, CARE is a playful and protective international tech and lifestyle brand featuring a range of products created with the highest quality materials and influenced by fashion, art, and music. We care about people and the world we live in. We care about sustainability and self-expression. And we care about tech and extending its lifetime. So protect your tech in style and show the world you CARE.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685004681
Varenr.: D10259
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Pro Grøn
89 kr
Til butik
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Pro Grøn billede

Produktinformation

PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Pro - Grøn Forvandl din iPhone 16 Pro med PanzerGlass CARE Fashionable Case i en stilfuld grøn farve. Dette cover kombinerer æstetik med funktionalitet, hvilket gør det til det perfekte valg for dem, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685004681
Varenr.: 62419
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass CARE Fashionable Case til iPhone 16 Pro Grøn
94 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE til iPhone 16 Pro - grøn
-31%99 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Fashion Green iPhone 16 Pro
-27%109 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK79 kr79 krKøb
2Teknikproffset DK81 kr130 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4CompuMail DK94 kr94 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6Proshop DK109 kr148 krKøb
7CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro i 143 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for CARE by PanzerGlass - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - genbrugt plastik - skarpt grøn - for Apple iPhone 16 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202679 kr4 kr (5%)
21. apr. 202683 kr1 kr (1%)
19. apr. 202684 kr1 kr (1%)
17. apr. 202683 kr1 kr (1%)
11. apr. 202684 kr5 kr (6%)
8. apr. 202689 kr5 kr (5%)
7. apr. 202694 kr5 kr (6%)
22. mar. 202689 kr5 kr (5%)
21. mar. 202694 kr5 kr (6%)
13. mar. 202689 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret